Menü
https://leadergamer.com.tr/bilisim-vakfi-wikipedia-vikipedi/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 30 Nisan 2017 16:18

Call of Duty: WWII çoklu oyuncu modunda, kadın karakterler de olacak

Ayrıca oyun için farklı görseller de yayımlandı.


Call of Duty: WWII, bildiğiniz üzere; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca oyun, PlayStation 4 Pro için de özel bir destek içerecek. 3 Kasım 2017 tarihinde çıkacak olan bu oyun, kendi serisine ait diğer oyunlar gibi 3 farklı mod ile çıkışını gerçekleştirecek: Senaryo modu, eşli oyuncu modu ve çoklu oyuncu modu. Oyunun senaryo modunda bayan karakterlerin olacağını ve bu karakterlerin oynanabileceğini biliyorduk. Bugün ise, benzer bir açıklama Twitter üzerinden geldi. Bu açıklamaya göre Call of Duty: WWII çoklu oyuncu modunda, kadın karakterler de olacak.

Böylece oyunun senaryo ve çoklu oyuncu modunda kadın karakterlerin olacağı onaylanmış oldu. Geriye kaldı zombi modu. Öyle ki, bizler zombi modunda da bir kadın olacağını düşünüyoruz. Çünkü serinin son oyunlarına baktığımız zaman, zombi kadrosu sürekli olarak 3 erkek, 1 kadın ile geliyor. Her neyse, bahsettiğimiz bu yenilik ardından, oyun için, birkaç yeni görsel daha yayımladı. Bu görselleri, hemen aşağıdaki galerimizde sunacağız sizlere. Yorumlarınızı da bekliyor olacağız, hem kadın karakterler hakkında, hem de bu görseller hakkında. Haberimizi sonlandırmadan önce söyleyelim, yayımlanan bu görseller, resmi yollarla sunulmadı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Call of Duty: WWII çoklu oyuncu modunda, kadın karakterler de olacak

Kaan GEZER Editör