Call of Duty: WWII indirme boyutu belli oldu

Call of Duty: WWII indirme boyutu belli oldu

Kotalar yine zorlanacak.

3 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Call of Duty: WWII  oyununun indirme boyutu belli oldu. Oyunun Xbox Store sayfasının güncellenmesi ile ortaya çıkan bu boyut ise 45.13 GB. Yani, oyunu Xbox One konsolu için dijital olarak satın alan oyuncular, 45.13 GB indirme yapmak zorunda kalacak. Ayrıca bu boyuta, oyuna gelecek ilk gün güncellemesi de dahil değil. Aynı şekilde, PC ve PlayStation 4 üzerinde de bu indirme boyutu aynı olacaktır. En fazla birkaç GB fark edeceğini tahmin ediyoruz. TurkNet her ne kadar AKK ve AKN saçmalıklarını kaldırmış olsa da, diğer internet servis sağlayıcılarında bu durum devam ediyor ve yine Call of Duty WW2 için indirme yapmakta zorlanacağız gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2

Call of Duty WW2 ile yepyeni bir deneyim

Yeni oyun nesli için baştan tasarlanan bu oyunda, popüler Call of Duty serisinin çıkış noktası olan 20. yüzyılın en büyük savaşına ve bu savaşın etkileyici arka planına geri dönün. Zorbalığa yenik düşmesine ramak kalan dünyada özgürlüğü korumak için mücadele eden sıradan bir asker olarak Avrupa’nın engin savaş sahnesinde heyecan verici bir yolculuğa çıkın. Çevrim içi ortamda arkadaşlarınızla birlik olun ve hikaye odaklı, işbirliğine dayalı bağımsız mücadele modunu oynayın. Göz alıcı ve sinematik görsellerle bezeli Call of Duty: WWII’nin ana modu sizi modern tarihin en önemli çatışmalarını yaşamaya davet ederken, etkileyici çevrim içi çok oyunculu mod en unutulmaz savaş alanlarında yaşanan çarpışmaları anbean yaşamanıza fırsat sunuyor.

Oyunun nazi zombiler modu ile Almanya’nın Bavyera bölgesindeki karlı Mittelburg köyünde Axis güçleri tarafından çalınan paha biçilemez sanat eserlerini kurtarmaya çalışırken kan dondurucu, karanlık ve gizemli bir yolculuğa çıkın. Ancak dikkatli olun; bu köyde karanlık bir gizem ve inanılmaz bir gücün anahtarı saklı. Ayrıca, yakında çıkacak tüm ek paketlere ve harita paketlerine PlayStation 4 ile bir ay önceden erişin. Call of Duty WW2 – Season Pass ile oyunun çıkışından sonra eklenecek çeşitli çok oyunculu haritalar içeren ek çok oyunculu içeriklere erişebilirsiniz. Bu içeriklerin tamamı, diğer platformlara gelmeden 30 gün önce PlayStation 4 platformunda çıkacak. Call of Duty: WWII – Season Pass, Digital Deluxe oyun paketine dahildir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.