Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-gunluk-gorevler/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 10 Ağustos 2017 9:40

Call of Duty: WWII içindeki Headquarters bölgesine düşman askerler saldırabilecek

Headquarters bölgesini sosyal bir alan zannedebilirsiniz ama İkinci Dünya Savaşı içinde olduğunuzu da unutmayın.


Call of Duty: WWII, çok uzun zamandır kullanılmayan bir özelliğe ev sahipliği yapacak: Sosyal alanlar. Call of Duty WW2 içerisindeki sosyal alanın adı Headquarters olacak ve Headquarters içerisinde 48 oyuncu aynı anda durabilecek. Bu sosyal alanda birçok farklı şey yapabilecek oyuncular. Mesela, kutu açabileceksiniz, yeni silahlar deneyebileceksiniz, diğer insanların prestij olduğuna tanıklık edebileceksiniz fakat tüm bunlar gerçekleşirken, bir yandan da gözünüz kulağınız düşman askerlerde olmalı. Çünkü Call of Duty: WWII geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre Headquarters içerisinde dinamik olaylar yaşanabilecek.

Call of Duty WW2

GameInformer ekibine konuşan Call of Duty WW2 geliştiricileri, Headquarters bölgesindeki ilk dinamik olayın, havadan gelen bir saldırı olduğunu belirtti. Yani, Headquarters bölgesinde alarm çaldığı an, oyuncuların uçaksavar silahlara koşup, havadan gelen saldırıyı engellemeleri gerekecek. Engellemezlerse ne olacak, henüz bilemiyoruz. Tabii bu Headquarters içerisinde yaşanabilecek tek bir olay. Eminiz ki bundan daha fazlası vardır. Zaten GameInformer ekibine göre, oyunun geliştiricileri, sezonluk etkinliklere göre bu alana yeni dinamik olaylar ekleyecek. Mesela, kış geldiğinde Headquarters içerisinde 48 oyuncunun da kartopu savaşı yapabileceğini düşünebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör