İşte senaryoda bulunacağı doğrulanan Call of Duty: WWII haritaları

İşte senaryoda bulunacağı doğrulanan Call of Duty: WWII haritaları

Normandiya Çıkarması'ndan Ardenler Taaruzu'na kadar pek çok ünlü savaşta bulunacağız.

Senaryo modu bulunduran oyunların hikayeleri ile ilgili detaylar, önceden ortaya çıkmaya başlar. İkinci Dünya Savaşı teması ile bizleri tarihin en kanlı savaşlarına sürükleyecek olan Call of Duty WW2 için de bu durum böyle. Şimdiye kadar pek çok lokasyonun Call of Duty: WWII oyununda olacağı doğrulandı, ve bunlar genellikle büyük savaşlara ev sahipliği yapmış alanlar. Bu yazımızda ise sizlere, oyunun senaryosunda bulunacağı doğrulanan mekanları/haritaları söyleyeceğiz. Böylece, oyun çıkmadan önce, oyun içerisinde nelerle karşılaşacağınızı bilebileceksiniz!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2

Tabii ki Call of Duty: WWII senaryo haritalarından en çok ilgimizi çeken, Normandiya Çıkarması’nın gerçekleştiği Normandiya sahili oluyor. Dünya tarihindeki en büyük deniz çıkarmasına ev sahipliği yapan bu topraklara, olayı birinci kişi olarak yaşayarak adım atacağız. Bunun yanında, Paris’in Kurtuluşu harekatı da katıldığımız bir diğer büyük savaş olacak. Tabii ki bir sürü harita var, bunlara haberimizin sonunda yer vereceğiz ancak biraz bu haritaların çeşitliliğinden bahsedelim.

Geliştiriciler, Call of Duty WW2 ile birlikte harita çeşitliliğine ve oyuncuyu sıkmamaya önem veriyor gibi görünüyor. İkinci Dünya Savaşı’nın geniş bir alanda yaşanması bizleri bir ormana veya bir sahile götürüyor. Sadece bu da değil, oyunda değişik hava şartlarında mücadele ediyor olma ihtimalimiz de haritalar sebebiyle oldukça yüksek. Umarız bu sefer çok daha gelişmiş ve çok daha çeşitlilik sunan bir Call of Duty oyunuyla karşılaşırız.

Şimdiye kadar doğrulanan Call of Duty WW2 haritaları

  • D Day / Normandiya / Fransa
  • Battle of the Bulge / Belçika
  • Liberation of Paris / Fransa
  • Operation Cobra / Fransa
  • Hürtgen Forest / Almanya
  • Aachen / Almanya

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.