Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-zombi-yeni-detaylar/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 10 Ağustos 2017 9:33

Call of Duty: WWII içerisindeki günlük ve haftalık görevler açıklandı

Bu görev sistemi bizlere önceki Call of Duty oyunlarını hatırlattı.


Eğer Call of Duty: WWII oynarken bol bol çoklu oyuncu modunda takılacaksanız, sizlere iyi bir haberimiz var. Çünkü geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre Call of Duty WW2 çoklu oyuncu modunda günlük ve haftalık görev sistemi bulunacak. Bu görevleri oyunun HQ bölgesinden alabileceğiz. Görevleri bitirdikçe de daha kolay Supply Drop açabileceğiz. Sistem bu şekilde açıklanınca, günlük ve haftalık görevlerin aslında Call of Duty: Black Ops III ve Call of Duty: Infinite Warfare içerisinde bulunan kontrat sistemine benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki, konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Call of Duty WW2

Call of Duty: WWII çıkışını 3 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirecek. Ayrıca oyunun özel bir Xbox One X ve PlayStation 4 Pro desteği sunacağı da biliniyor. Daha fazla Call of Duty WW2 haberi için bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör