Call of Duty: WWII ile ilgili önemli bilgiler içeren görseller internete düştü

Call of Duty: WWII ile ilgili önemli bilgiler içeren görseller internete düştü

Gerçekten efsane görünüyorlar.

Call of Duty: WWII, bildiğiniz üzere 3 Kasım 2017 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak bir yapım. Gelişi ile birlikte bizi tekrar o eski Call of Duty oyunlarının 2. dünya savaşı atmosferinde ağırlayacak. Uzun bir süre günümüze yakın zamanlarda geçen oyunların ardından tekrar eskisi gibi bir şeyler yapabilme umuduyla risk alarak geleceğe giden seri, elinde olan hayranların da büyük bir kısmını kaybetmişti. Fakat, ortaya çıkan görseller, yolda olan oyunun, o eski 2. dünya savaşı atmosferini hissettireceğini gösteriyor. Ayrıca, ortaya çıkan görseller arasında, Call of Duty WW2 içerisinde bizi karşılayacak bir silah da bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

call of duty ww2

Heyecanla beklenen oyunun atmosferini gösteren görsellere geçmeden önce, hemen yukarıda bulunan görselden söz edelim. Yukarıdaki görselde gördüğünüz silah bir STG-44. Günün mesajı başlığı ile beliren bildirim panelinde yazanlara göre ise, bu silah Call of Duty: WWII‘de bizleri bekliyor olacak. Ayrıca, hemen altındaki mesajın başında bulunan, “WWII silahları Advanced Warfare‘da. Aynen öyle!” kısmı da, ortaya daha fazla silahın çıkabileceğini gösteriyor.

Ortaya çıkan bildirim panelinde, “Call of Duty: WWII‘yi E3‘te ortaya çıkarmamıza az kaldı. Hepinizi E3‘te görmeyi umuyoruz. Gelemeseniz bile, bizden size STG-44 Relic hediye olsun. Advanced Warfare oynamaya ve desteklemeye devam ettiğiniz için bir teşekkürdür bu.” diye bir açıklama girilmiş. Hemen ardından ise, “Call of Duty: WWII, 3 Kasım‘da çıkacak. Xbox One mağazasından veya tedarikçinizden önceden sipariş vermeyi unutmayın.” diyerek de bizleri hiç şaşırtmayan bir istekte bulunmuşlar.

Haberimizin en altında bulunan galeri kıvamındaki görseller ise tamamen oyun içinden çekilmiş. Işıklandırma, gölgelendirme ve doku kalitesi bir yana, atmosfer gerçekten çok güzel görünüyor. Eğer bir de bütün bunların üstüne ses ve seslendirme kalitesini tam kıvamında oturtabilirlerse, tadından yenmeyecek bir yapım olacaktır Call of Duty WW2. Hemen aşağıdan oyun içi görsellere göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.