Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-icin-yeni-konseptler/
Call of Duty: WWII 4 Haziran 2017 10:53

Call of Duty: WWII çoklu oyuncu modu haritaları, senaryo haricindeki mekanları da gösterecek

Senaryoda istediğiniz cepheyi göremediniz diye üzülmeyin, belki çoklu oyuncu modunda vardır.


Sizlere biraz önce bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, Call of Duty: WWII için yayımlanan 3 yeni görselden bahsetmiştik. EDGE dergisi sayesinde ortaya çıkan bu görseller ardından, aynı derginin, aynı sayısında, Call of Duty WW2 hakkında yeni bilgiler de göründü. Bu bilgilere göre Call of Duty WW2 çoklu oyuncu modu haritaları, senaryo haricindeki mekanları da gösterecek. Yani, senaryoda istediğiniz cepheyi göremediniz diye üzülmeyin, belki çoklu oyuncu modunda vardır.

Call of Duty WW2 çoklu oyuncu modu haritaları, senaryo haricindeki mekanları da gösterecek

EDGE dergisinde, “Senaryo modundaki çevreleri, oyunun çoklu oyuncu modunda tekrar ziyaret edebileceksiniz. Fakat farklı cephelere kadar uzayabilecek diğer çoklu oyuncu haritaları.” şeklinde belirtildi bu durum. Yani, oyunun senaryo modunda göremeyeceğimiz savaşlara belki de çoklu oyuncu modunda tanıklık edeceğiz. Zaten War isimli yeni oyun modu ile birçok farklı haritayı ziyaret edebileceğimizi de düşünüyorduk. Bu yeni bilgi bayağı hoş oldu.

Daha önce sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, oyundan çıkartılan bir özellikten bahsetmiştik. O haberimizde, “Bundan önceki birçok Call of Duty oyununda, karakterlerimiz sınırsız bir şekilde koşabiliyordu. Dayanıklılık, yorulma sistemi pek yoktu yani. Olsa bile, kendisini hiç hissettirmiyordu. Fakat bu durum, Call of Duty: WWII ile değişiyor çünkü Twitter üzerinden geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre oyunda sınırsız koşma olmayacak. Peki, Call of Duty WW2 için bu ne demek oluyor? Aslında tahmin ettiğinizden çok daha önemli bir anlama sahip. Sınırsız koşma sisteminin oyundan çıkartılmış olması, oyuncular tarafından çok sevilmiş olan bir özelliğin geri gelebileceğini işaret ediyor olabilir. Bu özellik ise, Pro Perk özelliği.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Kaan GEZER Editör