Menü
https://leadergamer.com.tr/sea-of-thieves-yillarca-desteklenen/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 24 Ağustos 2017 18:59

Call of Duty: WWII özel betasına ücretsiz olarak girebilirsiniz

Tek ihtiyacınız olan şey, 1 adet PlayStation 4.


Sadece 1 gün sonra Call of Duty: WWII özel betası PlayStation 4 oyuncuları için açılacak. Bu betaya sadece oyuna ön sipariş veren oyuncular ve basın katılabilecek. Oyuna ön sipariş vermeyen veya veremeyen oyuncular ne yapacak? Bu güne kadar sadece oyunun videoları ile idare etmek zorunda kalacaklardı fakat bugün Reddit üzerindeki bir oyuncu, ücretsiz bir şekilde, Call of Duty WW2 ön siparişi vermeden, özel betaya nasıl katılabileceğini keşfetti. Yapmanız gereken şeyleri hemen söylüyoruz: PlayStation 4 konsolunuzu açın, ardından kendinize bir Hong Kong hesabı açın. Son olarak, bu Hong Kong hesabınız ile PlayStation Store uygulamasına girin ve direkt olarak Call of Duty: WWII özel betasını indirin. Oyuna ön sipariş vermenize gerek yok, kod dilenmenize hiç gerek yok!

Call of Duty WW2

Call of Duty WW2 özel betası ne zaman?

Activision ve geliştirici ekip, Call of Duty: WWII özel betasını 2 haftaya yayacak. İlk haftanın betası sadece PlayStation 4 oyuncularını kapsayacak ve 25 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak ve 28 Ağustos 2017 tarihinde sonlanacak. İkinci beta haftası ise hem PlayStation 4, hem de Xbox One oyuncularını kapsayacak ve 1 Eylül 2017 ile 4 Eylül 2017 tarihleri arasında yaşanacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şeyyazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör