Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-pro-edition-gorundu/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 26 Nisan 2017 9:26

Call of Duty: WWII betasının yeni detayları ortaya çıktı

Ayrıca oyunun reklamları, tüm dünyayı sarmış durumda.


Bugün duyurusu yapılacak olan Call of Duty: WWII, çıkışını gerçekleştirmeden önce, büyük bir ihtimalle yaz aylarında, özel bir beta sürecine ev sahipliği yapacak. Bu güne kadar sızdırılan bilgilerden öğrendiğimize göre, bu beta süreci PlayStation 4 oyuncularına öncelikli olarak gerçekleştirilecekti. Bugün ise ortaya daha farklı bilgiler çıktı. Bu bilgiler sayesinde Call of Duty: WWII betası hakkında daha fazla bilgiye sahip olduk. Sizlerin de aşağıdan görebileceği gibi, ilk olarak öğrendiğimiz üzere, bu beta süreci PlayStation 4 oyuncularına birkaç gün erken sunulacak. Peki, devamı?

Call of Duty: WWII betasının yeni detayları ortaya çıktı

3 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan bu oyunun ilk ve tek betası, üç gün sürecek fakat hangi üç günde bu beta olacak, henüz bilinmiyor. Büyük bir ihtimalle bu beta tarihleri, E3 2017 sırasında gösterilecek. Ayrıca bugün yayımlanacak olan ilk videoda da oyunun sadece senaryo modunun gösterileceği söyleniyor. Birçok analiste göre, oyunun çoklu oyuncu modu, E3 2017 sırasında, Sony konferansı sırasında gösterilecek.

Tüm bunlar haricinde, bir de oyun için hazırlanan dev reklamlar var. Bu reklamların görselleri, şu anda Twitter üzerinde bolca dolaşıyor. Eğer siz de dilerseniz, hemen aşağıdaki galerimizden bu reklamların görsellerine bakabilirsiniz. Tabii Activision, daha oyunun çıkış tarihi açıklanmadan bu reklam posterlerinde çıkış tarihini vermesi de oldukça ilgi çekti. Sonuçta, oyunun çıkış tarihini kimse reklamlardan öğreneceğini düşünmüyordu.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Call of Duty: WWII betasının yeni detayları ortaya çıktı

Kaan GEZER Editör