Menü
https://leadergamer.com.tr/dawn-of-war-3-voidu/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Battlefield 1 , Call of Duty: WWII 28 Nisan 2017 19:29

Call of Duty: WWII duyuru videosu, Battlefield 1 müziği ve tarzı ile tekrar yapıldı

Bu, “Call of Duty: WWII duyuru videosu, Battlefield 1 duyuru videosu kadar heyecanlı değildi.” diyenlere gelsin madem.


Call of Duty: WWII duyurusu, bir video ile geçtiğimiz günlerde yapıldı. Bildiğiniz üzere bu oyun, İkinci Dünya Savaşı temalı. Oyuncular tarafından rakip olarak görülen Battlefield 1 ise, Birinci Dünya temalı idi. Ayrıca oyunların sunum şekli de oldukça farklıydı. Fakat yine de, bizler yayımladığımız Call of Duty: WWII haberlerinin altında, “Bu duyuru videosu, Battlefield 1 duyuru videosu kadar heyecanlı değildi.” şeklinde bayağı bir yorum okuduk. Bu yorumlara kulak verdik ve bir araştırma içine girdik ve sonunda Reddit üzerinde yeni bir, bu oyun için duyuru videosu bulduk. Bu video, Battlefield 1 müziği ve tarzı ile tekrar yapılmıştı. Dilerseniz hemen aşağıdan bir göz atalım öncelikle.

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi, ana duyuru videosunu kim düzenlemişse, gerçekten güzel bir iş çıkartmış. Bu düzenleme sonucunda Call of Duty: WWII duyuru videosu, gerçekten Battlefield 1 duyuru videosuna benzemiş. Sonuçta o videonun müziği ve düzenleme tarzı kullanılmış. Peki, siz bu video hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu video mu daha güzel, yoksa ilk duyuru videosu mu? Bize soracak olursanız, oyundaki senaryonun ağırlığını bu video pek yansıtamıyor. Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Call of Duty: WWII duyuru videosu, Battlefield 1 müziği ve tarzı ile tekrar yapıldı

Kaan GEZER Editör