Call of Duty: WWII başlangıç ekranı görüntülendi

Call of Duty: WWII başlangıç ekranı görüntülendi

Ayrıca yeni bilgilere göre, oyunun çoklu oyuncu modu E3 2017 sırasında oynanabilecek.

3 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan Call of Duty: WWII hakkında şu an çok fazla şey bilmiyoruz. Evet, oyunun senaryo modu var, zombi modu var ve çoklu oyuncu modu var. Fakat bildiğimiz şeyler bu kadarla sınırlı. Böyle olunca, oyuncular da ortaya çıkan her yeni şeyde heyecanlanıyor. Buna bağlı olarak, çok değil, sadece birkaç gün önce YouTube üzerinde Call of Duty WW2 başlangıç ekranı görüntülendi. Sadece 3 saniye boyunca görüntülenen bu başlangıç ekranına, sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Haberimizin devamında ise oyunun, oynanabilir çoklu oyuncu modundan bahsedeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yayımlanmış olan bu videonun ne kadar gerçek, ne kadar sahte olduğu şu an bilinmiyor. Fakat medyada hiç yer almadığını söyleyebiliriz. Bu yüzden insanın aklına, “Acaba sahte mi?” şeklinde bir düşünce geliyor. Artık bu düşünceye bir cevap vermek de, sizlerin elinde. Tabii tüm bunların haricinde, öğrenilmiş olan yeni bir gelişme daha var. charlieINTEL.com ekibinden gelen bilgiye göre Call of Duty WW2, E3 2017 sırasında oynanabilir olacak. Bu etkinlik sırasında oyunun sadece çoklu oyuncu modu oynanabilir olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: WWII Call of Duty WW2

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.