Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-dogru-bir-oyun/
Call of Duty: WWII 4 Ağustos 2017 9:50

Call of Duty: WWII içerisindeki askerler ve yükleme ekranları

Call of Duty: WWII oyunu hakkında birçok yeni görsel sızdırıldı.


Call of Duty: WWII oyununun çıkmasına sadece birkaç ay kala, oyunun resmi Reddit sayfası üzerinden, oyuna ait birçok farklı görsel sızdırıldı. Bu görsellerin bazılarında, oyunun çoklu oyuncu modu yükleme ekranları bulunurken, bazı ekranlarda da askerler bulunuyordu. Özellikle bu askerli görsellerden bir tanesinde, siyahi ve bayan bir asker gözüküyor. Bu asker de daha önce birçok kez oyundaki gerçekçiliği bozuyor adına sorun olmuştu. Bizim açımızdan hiçbir problem olmasa da, birçok oyuncunun bu durumundan rahatsız olabileceğini şimdiden söyleyebiliriz sanırım. Dilerseniz bahsettiğimiz tüm Call of Duty WW2 bu asker görsellerine ve yükleme ekranı görsellerine, hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

Call of Duty WW2

Yeni oyun nesli için baştan tasarlanan bu oyunda, popüler Call of Duty serisinin çıkış noktası olan 20. yüzyılın en büyük savaşına ve bu savaşın etkileyici arka planına geri dönün. Zorbalığa yenik düşmesine ramak kalan dünyada özgürlüğü korumak için mücadele eden sıradan bir asker olarak Avrupa’nın engin savaş sahnesinde heyecan verici bir yolculuğa çıkın. Çevrim içi ortamda arkadaşlarınızla birlik olun ve hikaye odaklı, işbirliğine dayalı bağımsız mücadele modunu oynayın. Göz alıcı ve sinematik görsellerle bezeli Call of Duty: WWII’nin ana modu sizi modern tarihin en önemli çatışmalarını yaşamaya davet ederken, etkileyici çevrim içi çok oyunculu mod en unutulmaz savaş alanlarında yaşanan çarpışmaları anbean yaşamanıza fırsat sunuyor.

Almanya’nın Bavyera bölgesindeki karlı Mittelburg köyünde Axis güçleri tarafından çalınan paha biçilemez sanat eserlerini kurtarmaya çalışırken kan dondurucu, karanlık ve gizemli bir yolculuğa çıkın. Ancak dikkatli olun; bu köyde karanlık bir gizem ve inanılmaz bir gücün anahtarı saklı. Call of Duty: WWII özel betasında muharebeye katılan ilk askerler arasında olarak büyük prestij kazanın. PlayStation 4’te Standart veya Dijital Deluxe sürümü ön siparişi verin ve betaya ilk siz erişim hakkı kazanın. Call of Duty WW2 özel betası 25 Ağustos 2017 tarihinde başlıyor. İlk deneyenlerden olmak için hemen ön sipariş verin

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör