Menü
https://leadergamer.com.tr/senenin-en-iyi-oyunu-aday-10-yapit/
Call of Duty: WWII 30 Ekim 2017 13:09

Call of Duty: WWII için 1.02 güncellemesi yayımlandı

Bu güncelleme ile oyun tamamen açıldı, onlarca yeni bilgi de sızdırıldı.


Sizlere daha önce sunduğumuz haberlerde Call of Duty: WWII oyununun erkenden kutulu olarak satışa çıktığını duyurmuştuk. Tabii oyuna neredeyse 2 hafta erkenden sahip olan bu oyuncular oyunu oynayamıyordu, çünkü oyun kilitli idi. Geride bıraktığımız hafta sonunda ise bahsettiğimiz bu kilidi açan 1.02 güncellemesi oyun için yayımlandı. 9.45 GB boyutunda olan bu güncelleme sayesinde oyun tamamen açıldı ve artık oyuncular, Call of Duty WW2 oyununun senaryo moduna, zombi moduna ve çoklu oyuncu moduna tamamen erişim hakkında sahipler.

Call of Duty WW2

Tabii oyuna erişim sağlanması ile birlikte Call of Duty: WWII hakkında yeni detaylara da sahip olduk. Şimdi sizlere söyleyeceğimiz yeni oyun içi detaylarda keyif kaçırıcı bir içerik bulunmuyor, bu yüzden rahatlıkla göz atabilirsiniz. Her neyse, oyuna erkenden erişmeyi başaran oyunculara göre Call of Duty WW2 çoklu oyuncu modunda bot desteği bulunuyor ve oyuncular bu bot desteğini hem klasik çoklu oyuncu modunda, hem de War modunda kullanabiliyor. Özellikle bu botların War modunda çok işe yarayacağını düşünüyoruz. Çünkü böyle bir oyun moduna bizce klasik Call of Duty oyuncuları henüz hazır değil.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör