Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 05.03.2021

Call of Duty Warzone susturucu güçlendirmesi, son güncellemeyle beraber oyuna eklendi. Raven Software tarafından geçen hafta, böyle bir güncellemenin geleceğinin sözü verilmişti. Stüdyonun geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalarda bahsettiği güncelleme, buydu. Her ne kadar, güncelleme notları göze küçük görünse de Call of Duty Black Ops Cold War silahları için güzel dengelemeler yapılmış. Raven Software, oyuncuların sesine kulak vermiş.

Call of Duty Warzone susturucu güçlendirmesi ile ne değişti?

Call of Duty Warzone’da 2. sezonun başlamasıyla beraber The Agency, GRU ve Wrapped susturucuların güçleri anlamsız derecede düşürülmüştü. Adeta, bu parçaların takıldığı silahlar oynanamaz hale gelmişti. Çünkü, susturucuların takıldığı silahların mermi hızları ve  menzilleri bir hayli azaltılmıştı. Neyse ki, Raven Software bu hatasından döndü ve oyuncuları dinledi. Yayımlanan güncelleme ile beraber The Agency, GRU ve Wrapped susturucularının güçleri tekrar artırıldı.

Başka bir güncelleme de Baker’ın dördüncü görevine geldi. 2x dürbün ile 15 düşman öldürme görevi, oyun tarafından artık doğru şekilde takip ediliyor. Diğer güncellemelerin yanı sıra simgeler, mağaza paketleri, oyuncu seviyesi yükseltme sembolleri gibi çeşitli arayüz ögelerinde küçük güncellemeler ve iyileştirmeler yapıldı. Tüm güncelleme notlarını, hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty Warzone güncelleme notları

  • The Agency, GRU ve Wrapped susturucuları eski durumlarına geri döndürüldü.
  • Baker için dördüncü operatör görevi, 2x veya daha fazla büyütülmüş dürbün takılı bir silah kullanarak 15 düşmanı ortadan kaldırmayı doğru takip ediyor.
  • Diğerlerinin yanı sıra simgeler, mağaza paketleri, oyuncu seviyesi yükseltme gibi çeşitli arayüz ögelerinde küçük güncellemeler.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.