Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 12.08.2021

Tam şuan en son haberimize bakarsanız Call of Duty: Vanguard ile ilgili birkaç sızdırılan bilgiyi size vermiştik. Oyunun ismini zaten hepimiz biliyorduk ama bu sefer duyurulma tarihi, oyunla ilgili birkaç resim, oyun modlar ve Warzone’a etkisinden bahsetmiştik. Artık gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki bunların hepsi doğrulandı. Maalesef yine resmi bir kaynak yok ama bu sefer kanıtlar kanlı canlı karşımızda. Detaylar haberimizde.

Charlie Intel’e göre, Black Ops Cold War’un 5. Sezon güncellemesinin ardından oyun dosyalarında, yeni oyunun logosunu ve önemli çizimlerini içeren aşağıdaki sızdırılmış görüntüler ortaya çıktı. Sızdırılan görseller Twitter üzerinden paylaşıldı.

Detaylara devam edersek, Call of Duty: Vanguard’ın üç şekilde, Standart Sürüm, Cross-Gen Bundle ve Ultimate Sürüm olarak üçe ayrılacağı ve bazı sürümlerin açık betaya erken erişim sunacağını doğruladılar. Buna ek olarak Call Of Duty World At War oyununda bulunan bazı haritaların geliştirilmiş versiyonların oyunda bulunacağı söylendi. Henüz hangi haritaların olduğu maalesef belli değil. Resimlerde gördüğünüz üzere 3 farklı karakter ve onlara ait silah kostümleri görüyoruz. Bu ödülleri hangi sürüm ile kazanacağımız henüz belli değil. Oyunun gelişimine Treyarch firması da yardım ediyormuş. Bilindiği gibi Call of Duty: Vanguard, Sledgehammer Games tarafından geliştiriliyor ve Black Ops Cold War’un geçen yıl olduğu gibi, oynaması ücretsiz olan Warzone’da oyun içi etkinlikle açıklanacak.

Tanınmış sızıntı yapan Tom Henderson Çarşamba günü Activision’ın Call of Duty: Vanguard’ı 19 Ağustos günü tanıtmayı planladığını iddia etti. Sızıntılar ile ilgili en üstte linkini bıraktığımız haberimize göz atabilirsiniz. 19 Ağustos günü görüşmek üzere.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.