Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 18.08.2021

1 haftadır sızdırmalar ile aklımızda olan Call of Duty Vanguard sonunda 2 gün önce duyuruldu. Oyunun detaylı fragmanı ve içerik bilgileri yarın, yani 19 Ağustos tarihinde açıklanacak. Bu açıklama ve detaylar Warzone üzerinden bir etkinlik ile başlayacak. Warzıne için yapılacak etkinliğe katılan herkese bedava içerikler dağıtılacak. Detaylar aşağıda.

Yeni kozmetik eşyalar, silahlar ve fazlası.

Konu ile ilgili Activision, Warzone’da yarın yapılacak Call of Duty Vanguard tanıtım etkinliğine giriş yapan tüm oyuncuların kendilerine ücretsiz ekipman kazanacağını söyledi. Resmi Call of Duty Twitter hesabı, yaklaşan Verdansk Savaşı etkinliğine katılanların etkinlik etkinken oturum açmaları halinde alacakları bir “bakım paketi” sunacak. İçerikler ise şu şekilde tanıtıldı, “yeni silah ve bıçak taslakları , bir bisiklet kaplaması, bir saat ve daha fazlası.”

Etkinliğin kendisi, Call of Duty blog sitesine göre “daha önce gördüğümüz her şeyden daha büyük ve yeni bir silah türü” de dahil olmak üzere oyuna bazı yeni unsurlar da getirecek. Blog ayrıca ekip çalışmasını teşvik ediyor ve etkinliğin tatmin edici bir şekilde tamamlanmasının “işin yapılması için tüm ekiplerin birlikte çalışmasını” gerektireceğini belirtiyor. Anladığımız üzere oyunu solo değil de ekip olarak oynarsanız ödül oranı artabilir.

Call Of Duty Vanguard etkinliği Türkiye saati ile ne zaman ?

Call of Duty Vanguard’ın tam anlamıyla tanıtılması perşembe günü TSİ ile 20.30’da Warzone ile birlikte tanıtılacak. Bu tanıtım şekli Activision için çok farklı değil. Geçen yıl tanıtılan Call Of Duty Black Ops Cold War oyununda da bu tarz bir tanıtım uygulanmıştı. Etkinliğe bizzat kendiniz ve arkadaşlarınız ile katılmak isterseniz Warzone’u buradan bedava olacak şekilde oynayabilirsiniz.

Ek olarak şirketin son zamanlarda hepimizin bildiği California Eyaleti’nin geniş çaplı ayrımcılık, suistimal ve taciz iddiasıyla dava açmasının ardından Activision Blizzard içinde büyük bir kargaşanın hakim olduğu gerçeği. Bu durum oyunun çıkış tarihini çok etkileyecek gibi gözükmüyor. Activision’un yıl içindeki en büyük kozu bu oyun. Şirketin baş isimlerinden J. Allen Brack ve Jesse Meschuk kovulmuş olsalar da Activision bu durumdan o kadar da etkilenmemiş gözüküyor. Tabi bu durum oyunun çıkışından sonra bir etki yaratır mı zamanla göreceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.