Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 12.08.2021

Call Of Duty her yıl Ekim-Kasım ayları arasında çıkışını yapıyor bunu hepimiz biliyoruz. Artık sonbahara yavaştan girdiğimiz için, klasik yer yıl bir COD oyunu görmemiz gerekiyor. Biz oyuncular da artık adını bile bildiğimiz Call Of Duty Vanguard ile ilgili herhangi bir şey görmek istiyoruz. Güzel haber, 19 Ağustos tarihinde yeni COD oyununu göreceğiz. Detaylar haberimizde.

Söylenenlere göre Activision gelecek hafta duyuru için hazır. Geçtiğimiz Salı günü bir Twitter kullanıcısı @NEXTGEN_ishere, oyunun 19 Ağustos günü açıklanacağını iddia etti. Size Tweet’i göstermek isterdik ama silinmiş. Ancak DualShockers raporunda bazı ayrıntıların dört bağımsız kaynak aracılığı ile doğrulandığı iddia ediyor. Bu konu ile ilgili resmi bir kaynak henüz yok. Ek olarak, elimizde bulunmasa da sızdırılan fotoğraflara bakılırsa oyunun İkinci Dünya Savaşı temasında olduğu doğrulandı.

Call of Duty Vanguard ile Warzone modu da büyüyecek

Sledgehammer Games tarafından geliştirilmekte olan Call of Duty Vanguard’ın, geçen yıl Black Ops Cold War’da olduğu gibi, muhtemelen oynaması ücretsiz Warzone’da bir oyun içi etkinlik aracılığıyla bu yaz resmi olarak ortaya çıkması bekleniyor. Bilindiği gibi her yeni COD oyunu ile Warzone’a yeni bir tema da geliyor. Yeni temanın yanı sıra Verdansk haritasının büyütüleceği de detaylar arasında var. VGC’nin kaynaklarına göre, oyunda doğal olarak senaryo, zombi ve çok oyunculu olmak üzere 3 farklı mod bulunacak. Oyunun geliştirilmesine Foster City ve Melbourne ekipleri de dahil olmuş.

Sızıntının kaynağı olan Tom Henderson, Call Of Duty Vanguard ile ilgili olduğunu ileri sürdüğü resimde 2. Dünya Savaşı askerlerinin, palmiye ağaçlarının alevler içinde olduğunu, gökyüzünde Amerikan bombardıman uçaklarının dikenli tellerle korunan bir sahile hücum ettiğini anlatıyor.

Konudan alakasız olarak yeni COD oyunu hakkında konuşan İşletme Müdürü Daniel Alegre, “Hem mevcut hem de yeni nesil konsol oyuncuları için harika ve sorunsuz deneyim yaratmanın yanı sıra, Warzone’u entegre etmeye devam etmeye ve premium, ayrıca ücretsiz deneyimler ile önemli yenilikler arasında daha da derin içerik entegrasyonu yoluyla oyuncu tabanımızla doğrudan ilişkimizi kurmaya odaklandık.” dedi.

Ek olarak bugün erken saatlerde Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone Sezon 5’in lansmanını 24 saat erteledi. Haberin detaylarına şuradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.