Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 23.08.2021

Geçen hafta sinematik bir fragman ile duyurulan Call of Duty Vanguard için alfa testlerinin haftaya başlayacağı duyuruldu. Alfa testleri sadece belli bir konsola özel olacak. Ancak ileriki günlerde herkesin katılabileceği açık beta testleri başlayacak. Oyunun detaylarına ve fragmanına buradan ulaşabilirsiniz. Ek olarak oyunu buradan ön sipariş edebilirsiniz.

Call of Duty Vanguard Alfa testleri sadece PlayStation kullanıcıları için kullanılabilir olacak

Sledgehammer Games, önümüzdeki hafta sonu PlayStation kullanıcıları için bir Call of Duty Vanguard alfa testi yapacağını doğruladı. 27 Ağustos Cuma günü TSİ ile 20.00’da başlayacak alfa testi 29 Ağustos Pazar günü TSİ ile 20.00’da son bulacak. Her PS4 ve PS5 sahibi kişi alfa testine katılıp önceki oyunlarda “Gunfight Battle Royale” olarak adlandırılan “Champion Hill” modunu deneyebilecek. Champion Hill, 2019 yılında Modern Warfare ile tanıtılan küçük manga çok oyunculu modunun bir ilerlemesi olacak. Oyun modunda 2v2 veya 3v3 olarak düşmanlarınız ile karşılaşabileceksiniz. Champion Hill, beş bölüme ayrılmış büyük bir haritada yer alacak; the Airstrip, the Trainyard, the Market, ve the Courtyard olarak adlandırılan bölgelerde oyuncular elendikten sonra, bir seyirci platformundan turnuvanın nasıl bittiğini izleyebilecekler. Alfa testleri için başka oyun modu aktif olacak mı henüz bilmiyoruz.

Call of Duty Vanguard için herkesin katılabileceği açık beta 18 Eylül günü başlayacak

Ön yükleme, Alfa testinin 27 Ağustos’ta planlanan lansmanından önce 23 Ağustos günü TSİ ile 13.00’da başlayacak. Call of Duty Modern Warfare, Warzone ve Call of Duty Black Ops Cold War oyunları bilgisayarında yüklü olanlar, indirildikten sonra ana menüden Alfa’ya erişebilecekler. Ek olarak Pazar günü Sledgehammer Games, 10 Eylül Cuma günü PlayStation platformlarında, ardından 16 Eylül’de diğer platformlarda ön sipariş veren müşteriler için ve 18 Eylül’den itibaren herkese açık olacak çok platformlu çok oyunculu bir beta için planlarını doğruladı. Call of Duty Vanguard’ın çok oyunculu modu, 7 Eylül’de daha büyük bir açıklama ile ayrıntılı olarak videolu olarak gösterilecek. Alfa testi için yayınlanan duyuru fragmanını aşağıya bırakıyoruz. Oyunun Türkiye fiyatlarına bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.