Menü
https://leadergamer.com.tr/bruce-straley-naughty-dog/

Call of Duty WW2

Yapımcı Sledgehammer Games
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 3 Kasım 2017
Call of Duty: WWII 14 Eylül 2017 0:00

Call of Duty Points birimi, Call of Duty: WWII için onaylandı

Aksini beklemiyorduk zaten.


Activision, Call of Duty: WWII için duyurduğu yeni bir ön sipariş bonusu ile Call of Duty Points birimini duyurmuş oldu. Eğer bilmiyorsanız hemen söyleyelim, Call of Duty Points oyun içerisinde mikro ödeme olarak kullanılıyor. Gerçek para ödeyerek Call of Duty Points satın alabiliyorsunuz ve satın aldığınız bu Call of Duty Points ile ganimet kutularını açabiliyorsunuz. Bu kutulardan da silahlar için yeni desenler veya komple yeni silahlar çıkıyor. Bu birimin Call of Duty WW2 içerisinde olacağı zaten kesindi, resmi olarak onaylanmış oldu. Son olarak söyleyelim, eğer Call of Duty: WWII için ön sipariş verdiyseniz veya verecekseniz, bonus olarak 1100 Call of Duty Points birimi size hediye olarak veriliyor. Bu birimi sadece Call of Duty WW2 içerisinde kullanabiliyorsunuz.

Call of Duty WW2

2. Dünya Savaşı’nın en önemli savaş alanlarında savaşın

Yeni oyun nesli için baştan tasarlanan bu oyunda, popüler Call of Duty serisinin çıkış noktası olan 20. yüzyılın en büyük savaşına ve bu savaşın etkileyici arka planına geri dönün. Zorbalığa yenik düşmesine ramak kalan dünyada özgürlüğü korumak için mücadele eden sıradan bir asker olarak Avrupa’nın engin savaş sahnesinde heyecan verici bir yolculuğa çıkın. Çevrim içi ortamda arkadaşlarınızla birlik olun ve hikaye odaklı, işbirliğine dayalı bağımsız mücadele modunu oynayın.  Göz alıcı ve sinematik görsellerle bezeli Call of Duty: WWII’nin ana modu sizi modern tarihin en önemli çatışmalarını yaşamaya davet ederken, etkileyici çevrim içi çok oyunculu mod en unutulmaz savaş alanlarında yaşanan çarpışmaları anbean yaşamanıza fırsat sunuyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör