Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 28.05.2021

Infinity Ward’dan iki önemli Call of Duty Modern Warfare geliştiricileri ayrıldı. Anlatım yönetmeni Taylor Kurosaki ve tasarım direktörü Jacob Minkoff, bu yılın başında Infinity Ward’dan ayrıldılar. Yılın ilk zamanları gizli tutulan bu ayrılık haberleri yeni yeni gün yüzüne çıkmaya, oyunculara duyurulmaya başladı. Bu haber Call of Duty oyuncularında derin bir üzüntüye sebep oldu.

Call of Duty Modern Warfare geliştiricileri neden ayrıldı?

Taylor Kurosaki ve Jacob Minkoff, “Son 7 yıldır stüdyonun bir parçası olmak bizim için bir onurdu ve Modern Warfare ve Infinite Warfare ile yarattığımız şeyden çok gurur duyuyoruz. Ekibe en iyisini diliyoruz.” diyerek Infinity Ward’dan ayrıldıklarını açıkladı. Açıklama, bize göre biraz yetersiz kalsa da, ileriki günlerde neden ayrıldıkları ortaya çıkacak ve sorularımızın cevap bulacağına inanıyoruz.

İkiliden gelen, “Nadir ve heyecan verici yeni bir fırsat peşinde koşmaya karar verdik.” açıklaması üzerine büyük bir olay için ayrıldıkları anlaşılıyor. Peki, bu kadar önemli olan olay ne? Infinity Ward’dan ayrılacak kadar önemli bir olayın ne olduğunu henüz açıklamasalar da, yakında yeni haberlerle geleceklerini söylediler. Gelecek olan haberlerin hem büyük ilgi hem de heyecanla karşılanacağı kesin.

Tecrübeleri göz önüne alındığında, Taylor Kurosaki ve Jacob Minkoff’un bir sonraki yapımları daha da merak uyandırdı. İkiliyi Infinity Ward harici bir yerde görmek gerçekten şaşırtıcı olacak. Her yenilik kötü bir sonuç verecek anlamına gelmediği için bu değişiklik her iki taraf için de çok iyi sonuçlar doğurabilir. Tabii ki şu an konuştuğumuz şeylerin hepsi tahmin üzerine, ilerleyen günlerde gelen haberler daha aydınlatıcı bilgiler içerir ve umarım sorularımıza cevap olabilir. Şu an ise elimizden gelen tek şey gelecek olan haberleri beklemek olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.