Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Orhan Kıyak, Editör Yazım tarihi: 28.03.2020

Activision, 4 Kasım 2016 yılında ilk Modern Warfare oyununun Remastered sürümünü piyasaya sürmüştü. Üzerinden çok zaman geçmeden Activision, Call of Duty Modern Warfare 2’nin de yenilenmiş sürümünün geliştirildiğine ve piyasaya sürüleceğine dair haberler paylaşılmıştı. Görünüşe göre Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered, yakında elimize ulaşacağı su götürmez bir gerçek, iddialara göre bazı içerikler sızdırıldı. Son gelen Call of Duty Modern Warfare güncellemesi, oyuncuların istediğinden çok fazlasını sundu. Güncellemeyle birlikte çok fazla yeni ekleme gelmese de, sahne arkasında çok fazla içerik dağıtıldı.

Bu güncellemelerden bazıları 3. Sezon için mağaza düzenlemeleri ve güncellemeleri için tasarlanmıştı. Bununla birlikte, bir Reddit kullanıcısı tarafından bir keşfe imza atıldı. Reddit kullanıcısı gelen güncellemeleri inceleyerek, Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered sızdırıldı iddiasında bulundu.

Oyun içerisindeki dosyalar, hepimizin oyunda görebileceği üzere Modern Warfare 2 Campaign Remastered sızdırıldı işareti veriyor. Ayrıca oyun için güncellenmiş kapak resmi de içeriyor. Ürünler, klasik bir Ghost kaplaması, bir M4A1 planı, ayrıca M1911 ve bir kaç kozmetik ürünü içeren su altı demo ekibi klasik Ghost paketi ile birlikte geliyor.

Bu ürünlerin son güncellemede paketlenmiş olması, Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered’ın resmi bir açıklamasına ve daha sonra piyasaya sürülmesine çok yaklaştığımızı gösteriyor. Tüm bunlar potansiyel olarak yakında başlayacak Sezon 3 ile başlayabilir. Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered ilk olarak 2018 perakendeci listesinde sızdırıldı, daha sonra geçen yıl PEGI’nin yanlışlıkla resmi bir not yayınladığı zaman sızdırılmıştı.

Son olarak, bu ayın başlarında, Kore derecelendirme kurulu oy verdi. Bütün bunlara rağmen Activision henüz Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered resmi olarak duyurmadı. Yapımcının FPS oyunlarında ne denli başarılar yakaladığını yıllardan beri biliyoruz. Yeni piyasaya çıkarılan Call of Duty Warzone, 10 günde 30 milyon oyuncu barajını aşarak ciddi başarılar yakalamıştı. Belki de Activision her şeyin kusursuz olmasını istiyordur.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.