Call of Duty League bütün etkinlikleri iptal etti

Call of Duty League bütün etkinlikleri iptal etti

Call of Duty League etkinliklerinin çevrim içi olarak gerçekleştirileceğini açıkladı.

Günümüzün en büyük sıkıntılarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Korona hastalığı, bu sefer de Call of Duty League etkinliklerini etkiledi. Normalde, tamamen canlı olarak gerçekleştirilecek olan etkinlikler, şimdi sadece çevrim içi olarak oynanacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İptal edilen etkinlikler sadece çevrim içi olarak oynanacak fakat henüz bir tarih belirtilmiş değil. Önümüzdeki günlerde tam tarihler, saatler ve platformlar açıklanacaktır.

Konu ile ilgili olarak, her ne kadar etkinlikleri gerçekleştirmek isteseler de insanların güvenliği ve sağlığı açısından böylesinin daha iyi olacağı dile getirildi.

Elbette, Korona yüzünden tek iptal edilen etkinlik bu değil. Buna benzer birçok etkinlik ve konferans gibi şeyler iptal ediliyor veya daha ileri bir tarihe alınıyor.

Umarız ki, hastalık ile ilgili gerekli önlemler yakın bir zamanda alınabilir ve insanlar tekrardan rahat bir şekilde dışarı çıkabilir. Çünkü bu gidişle, 2020 yılı bomboş bir yıl olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sadece bu tarz etkinlikler değil, aynı zamanda oyunların ve konsolların duyurulduğu etkinlikler de iptal oluyor veya şirketler katılmayacağını dile getiriyor. Tabii, bu durum da biz oyuncuları ister istemez üzüyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.