Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 01.11.2016

Infinity Ward, Call of Duty: Infinite Warfare'ın sevilen Zombiler modunu yaklaşık 20 dakika boyunca canlı yayında oynadı.

Bu hafta çıkışını gerçekleştirecek olan Call of Duty: Infinite Warfare, kendisi dışında beraberinde getirdiği bonuslar ile adından sıkça söz ettiriyor. Oyuncular Infinite Warfare'dan çok yanında gelen Modern Warfare Remastered, yepyeni Zombiler modu ve Terminus haritası ile yakından ilgileniyorlar.

Yapımcı firma Infinity Ward, GamersPrey HD Youtube kanalı aracılığı ile dün yayımlamış olduğu bir canlı yayında, Infinite Warfare ile birlikte gelen Zombiler modunu oynadı. Black Ops 3 ile son bulan zombi evreni, Infinite Warfare ile baştan aşağı yenileniyor ve değişiyor. Oyuncuların merakla beklediği bu modu haberimizde yer alan video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Videoda, Zombiler modunda bizi karşılayan 4 kahramanımızı ve o 4 kahramanımızın "Spaceland" adı verilen bir bölgede zombiler ile savaştığını görüyoruz. World at War ve Black Ops serilerindeki zombi temasının aksine, Fallout'a benzeyen çizgileri ile tatlı bir temanın bizi karşıladığını söyleyebiliriz.

Call of Duty: Infinite Warfare, içinde yer alan Modern Warfare: Remastered ile beraber 04 Kasım 2016’da PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. Modern Warfare Remastered’ın sahip olduğu sürpriz sonu izlemek için bu haberimize, oyunun eski sürümü ile yeni sürümü arasındaki grafik farkını görmek için ise bu haberimizegidebilirsiniz. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.