Call of Duty: Infinite Warfare’in kötü adamı halinden memnun!

Call of Duty: Infinite Warfare’in kötü adamı halinden memnun!

Kit Harrington, kötü adamı oynamayı pek sevmiş.

Call of Duty serisi, özellikle son dönem oyunlarında, ünlü oyuncuları kötü adamlar olarak resmediyor. Kevin Spacey, Lance Henrikssen ve Kevin Gage‘den sonra kervana, Game of Thrones dizisinden Jon Snow olarak tanıdığımız Kit Harrington da eklendi. Kit Harrington, Call of Duty: Infinite Warfare oyununda kötü adam olan Amiral Salen Kotch’u canlandıracak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

COD_Infinite_Warfare_Kit_Scanning_Session_1469100376

Amiral Salen Kotch karakteri; yapımcılar tarafından, dünya dışında konumlanmış bir grup devrimciyi yöneten, psikopat ve yapacakları tahmin edilemeyen bir lider olarak tanımlanıyor. Kabul ediyoruz ki; Jon Snow karakteriyle, içimizde iyi ve adaletli adam olarak yer eden Kit Harrington’ı kötü adam rolünde görme fikri biraz garip. Fakat kendisi durumdan oldukça memnun.

Kit Harrington kendisiyle yapılan röportajda durumu şöyle açıkladı: “Bu rolle ilgili beni heyecanlandıran şey, kötü adamı oynuyor olmam. Kötü adamları sıklıkla oynamıyorum. Hatta, hiç oynamadım. İlk düşündüğüm şey; bu rolün klasik Bond filmlerindeki kötü adamlar gibi olacağıydı fakat, işe başladıktan sonra çok heyecanlı bir hal almaya başladı. Bütün iyi kötü adamlar gibi Amiral Salen Kotch karakteri de, psikotik ve tahmin edilemez. Psikotik ve tahmin edilemez bir rolü oynadığım için mutluyum.”

COD_Infinite_Warfare_Kit_On_PCAP_Set_1469100375

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Kit Harrington, Amiral Salen Kotch karakteriyle ilgili olarak şunları ekledi: “Benim Amiral Salen Kotch karakterini yorumlamam, onun içindeki diktatörü ortaya çıkarmak üzerine. O tüm insan ırkını yönetmek isteyen ve bunun hakkı olduğunu düşünen bir karakter. Ayrıca ölümden korkmuyor. Bu, onu oldukça korkutucu yapıyor. Ancak ben, Amiral Salen Kotch karakterinin deli olmasını ve onu oynamayı eğlenceli buluyorum.”

Call of Duty: Infinite Warfare 4 Kasım 2016′ da, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. Jon Snow’u kötü adam olarak görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.