Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 10.12.2016

Actisivion, Infinite Warfare ve Black Ops 3 oyuncularına yeni yıla özel hediyeler dağıtacağı bir paket açıkladı.

call_of_duty_infinite_warfare_holiday_goodies-1-600x338

2016 senesini yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Yeni yıla girmeden önce firmalar son kozlarını kullanmaya başlıyor. Yeni yıl ve noel temalı bir pakette Actisivion'dan geldi.

Yapılan açıklama ile Call of Duty serisinin Infinite Warfare ve Black Ops 3 oyunlarını oynayan oyunculara tatil paketi adı altında bir dizi hediye verilecek. Bunlardan ilki, Hailstorm – Thunder isimli bir tabanca prototipi. Bugün itibariyle başlayan ve 31 Aralık gecesine kadar devam edecek olan etkinlik ile birlikte gelen bu tabanca, beraberinde iki mod ile birlikte geliyor: geri tepmeyi arttıran ama art arda hızlı ateş edebilen Whirlwind ve objeleri hedef alırken sallanmayı azaltan Focus. Ayrıca Infinite Warfare oyuncularına özel olarak Genesis isimli bir harita oyuna ekleniyor. Haritayı oynarken oyuna eklenen 7/24 Genesis çalma listesini dinlemeyi unutmayın.

21 Aralık tarihinden Infinite Warfare oynayan oyuncular, her gün düzenli olarak hediyeler alacaklar. "Kurtarma" ve "Anahtar" bölümlerinde özel bonuslar, kış temalı kişiselleştirme öğeleri; Ortak, Nadir ve Efsanevi prototipler ve fazlası Call of Duty: Infinite Warfare sunucularında olacak. 1 Ocak 2017'ye kadar sürecek etkinlik için Activision'ın Double XP etkinlikleri başta olmak üzere başka birçok sürpriz etkinlik yapması ve hediye dağıtması bekleniyor.

Call of Duty: Infinite Warfare, içinde yer alan Modern Warfare: Remastered ile beraber 04 Kasım 2016’da PC, PS4 ve Xbox One için yayımlandı. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.