Call of Duty: Infinite Warfare, bu hafta sonuna özel olarak ücretsiz

Call of Duty: Infinite Warfare, bu hafta sonuna özel olarak ücretsiz

Markanın en yeni oyununun yanı sıra diğer oyunlarını da kapsayan bir Steam indirimi de var.

Oyunların tanıtımının yapılması için düzenlenen pek çok etkinlik türü bulunuyor, bunların en ilgi çekicisi ise tabii ki oyunu ücretsiz deneyimlemek. İkinci Dünya savaşı ile köklerine dönecek olan Call of Duty serisinin, son oyunu bu hafta sonuna özel olarak oynaması ücretsiz. Activision, 21 Mayıs 2017 akşamına kadar ücretsiz olarak Call of Duty: Infinite Warfare oynama imkanını tanıyor.

Call of Duty: Infinite Warfare

Activision oyunlarında sıkça karşılaştığımız ücretsiz oynama hafta sonu etkinliği, farklı bir oyun ile tekrardan bizlerle. Pazar günü yani 21 Mayıs 2017 tarihinde İngiltere saatine göre 21:00’a kadar oyunu ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise, oyunun Steam sayfasını ziyaret etmek ve gerekli yerlere tıklayarak ilerlemek. Zaman sınırını kaçırmamaya dikkat edin, aksi takdirde üzülebilirsiniz.

Bu hafta sonu bizleri bekleyen kampanyalar, sadece bununla sınırlı değil. Call of Duty: Black Ops II ve Call of Duty: Black Ops III oyunları da, serinin en yeni oyunu dahil olmak üzere indirime girmiş durumda. Dilerseniz hepsini satın alabilir ve markanın sunduğu en yeni oyunları deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Xbox One oyuncularının da Xbox Live Gold üyeliğe sahip olmamalarına rağmen, bu hafta sonuna özel olarak çevrim içi modda eğlenebileceklerini ekleyelim.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın