Call of Duty: Infinite Warfare, Steam’de ön yüklemeye açıldı

Call of Duty: Infinite Warfare, Steam’de ön yüklemeye açıldı

Call of Duty: Modern Warfare Remastered'ın ön yüklemesi de başladı.

Oyunların dosya boyutlarının artmasıyla birlikte, çıkış tarihinden önce oyunu indirme ihtiyacı duymaya başladık. Son zamanlarda çıkış yapan oyunların hepsinde bulunan ön yükleme sistemi, oyunu çıkış tarihinden önce indirmenizi ve hazırlıklı bir şekilde çıkış tarihini beklemenizi sağlıyor. Dev gibi boyutlarıyla Call of Duty: Infinite Warfare ve Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Steam’de ön yüklemeye açıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: Infinite Warfare

4 Kasım 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek birbirine bağlantılı bu iki oyunun dosya boyutu bizleri hayrete düşürmüştü. Her iki oyunu da indirecek olan kullanıcıların bilgisayarlarında toplam 130 GB boş alan oluşturmaları gerektiğinden bahsetmiştik. Durum böyle olunca, ön yükleme sisteminin ne kadar işe yarar olduğunu daha rahat anlıyoruz. İki gün boyunca oyunu rahat rahat indirmeniz için bolca zamanınız olacak.

Buraya tıklayarak Steam sayfasına ilerleyebileceğiniz oyunu şimdiden indirmeye başlamanızı tavsiye ediyoruz. Oyun çıktığı anda oynayabilme imkanının yanı sıra, herkes oynarken siz bakmak zorunda kalmayacaksınız. Merak etmeyin, yapacağınız indirme 130 GB boyutunda değil. Bahsi geçen bu boyut oyuna sonradan gelecek güncellemeleri ve ek paketleri de içeriyor. 

Göz atabileceğiniz Call of Duty: Infinite Warfare Rehberlerimiz

  • Call of Duty: Infinite Warfare hakkında bilgi almak istiyor, kendinize bir yol gösterici arıyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Hızlı oynanışa alışmak ve oyuna daha kolay adapte olmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modunda Dischord silahını elde etmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.