Call of Duty: Infinite Warfare’in karakterleri ortaya çıktı!

Call of Duty: Infinite Warfare’in karakterleri ortaya çıktı!

Karakterleri daha detaylı tanıyoruz.

San Diego Comic-Con etkinliği çizgi roman dünyasının yanı sıra oyun dünyasında da epey bereketli oldu. Birçok yeni bilgiler edindiğimiz etkinlikten bir yeni bilgi de Call of Duty: Infinite Warfare’dan geldi. Oyunun geliştiricisi Infinity Ward, etkinlik sırasında Call of Duty: Infinite Warfare karakterleri hakkında detaylı açıklamalarda bulundu. İşte karşınızda Call of Duty: Infinite Warfare karakterleri!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

COD-IW_E3_Retribution-Bridge_Salter_WM

Captain Nick Reyes

Brian Bloom tarafından canlandırılan Captain Nick Reyes tam bir savaşçı. Ayrıca, görevine inanılmaz derecede sadık ve bağlı bir karakter izleyeceğiz. Özel güçlerin bir parçası olan bu karakter, gemisinin kaptanı ve yöneticisi bir çatışmada öldürüldükten sonra kendisini bir intikam savaşının ortasında buluyor.

COFIW-1

Lieutnant Nora Salter

Jamie Gray Hyder tarafından canlandırılan Lieutnant Nora Salter karakteri ise Captain Nick Reyes’in partneri olarak karşımıza çıkacak. En başından beri Captain Nick Reyes ile partnerdirler ve aynı rütbedeydiler. Fakat bu birliktelik, Captain Nick Reyes’in terfisiyle birlikte bir yara almıştır. Oyun boyunca huzursuzluğunu dile getiren Lieutnant Nora Salter’ı, ara sıra Captain Nick Reyes ile de mücadele içinde izleyeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

COFIW-2

Ethan

Jeffrey Nordling tarafından canlandırılan Ethan, fotoğrafta da görebileceğiniz gibi Captain Nick Reyes’e yardımcı olarak atanmış yapay insansı bir asker. Ethan, oyun boyunca bazı engellerle karşılaşacak. Çünkü birileri ondan pek hoşlanmıyormuş.

COFIW-3

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Staff Sergeant Omar

David Harewood’ın canlandırdığı Staff Sergeant Omar, iyi bir eski moda asker. Çok sadık bir asker olarak nitelendirilen Staff Sergeant Omar’ın, ister siperde ister uzayda savaşamadığı yer yok.

COFIW-4

Ayrıca etkinlikte, karakterler hakkında hem ilgi çekici hem de eğlenceli bilgiler de edindik. Mesela, Lieutnant Nora Salter, yanında atıştırmalık şeyleri eksik etmiyormuş. Bu alışkanlığı, onu canlandıran Jamie Gray Hyder’in çekim boyunca abur cubur yemesinden ilham alınarak karaktere verilmiş. Ethan karakterinin ise, tam olarak insan olmamasına rağmen meraklı bir yapısı ve mizah anlayışı varmış. Espri yeteneğinin Ethan’a programlanmasının da bir nedeni var tabii ki. Diğer askerlerle kolayca uyum sağlamak. Staff Sergeant Omar ise Ethan’ı pek sevmiyormuş ve teknoloji yerine “bot, bomba, kurşun” üçlüsüyle savaşmayı tercih ediyormuş. Sanırım Battlefield 1 karakteri olsaydı daha mutlu olurdu. Call of Duty: Infinite Warfare, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 4 Kasım 2016’da satışa çıkacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.