Call of Duty: Infinite Warfare için çıkacak üçüncü ek paket sızdırıldı

Call of Duty: Infinite Warfare için çıkacak üçüncü ek paket sızdırıldı

Bu ek paketin adı Absolution olacak gibi görünüyor. Geriye kalan tüm detaylar ise haberimizde.

Call of Duty: Infinite Warfare için çıkan birinci içerik paketi Sabotage ve ikinci içerik paketi Continuum’dan sonra üçüncü, yepyeni bir içerik paketi gelecek gibi görünüyor. Oyun için ikinci eklenti paketi 18 Nisan 2017 tarihinde çıkmıştı. Şimdi ise karşınızda üçüncü paket, Call of Duty: Infinite Warfare – Absolution! Oyun için yayımlanan son güncellemeyle birlikte, Call of Duty: Infinite Warfare oyununun üçüncü içerik paketi için olan PlayStation 4 kupaları; kupaların yayımlanması gereken zamandan önce açığa çıktı, bir nevi sızdı. Bununla birlikte oyuncular, gelecek olan içerik paketinin adına ve paketle ilgili birkaç yeni bilgiye ulaşma fırsatı buldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty: Infinite Warfare için çıkacak üçüncü ek paket sızdırıldı

Açığa çıkan kupalara bakılırsa oyunun üçüncü içerik paketinin adı Absolution olacak. Üçüncü içerik paketi ile birlikte gelecek olan zombi haritasının adının ise Attack of the Radioactive Thing olması bekleniyor. Ayrıca,bu bilgiler belli olduktan sonra oyunun içinde yer alan zombi modundaki haritanın adı da şimdiden Attack of the Radioactive Thing olarak değiştirildi.

Call of Duty: Infinite Warfare için yayımlanması planlanan yeni içerik paketi hakkında şu an için elimizde pek fazla bir bilgi yok. En güncel haberler için sitemizi takip edebilirsiniz. Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Call of Duty:Infinite Warfare

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.