Call of Duty: Black Ops III’ün zombi modu tanıtıldı!

Call of Duty: Black Ops III’ün zombi modu tanıtıldı!

1940'lara geri dönüyoruz.

Call of Duty serisinin en popüler modu olan zombi modu geçtiğimiz gün tanıtıldı. Jeff Goldblum, Heather Graham, Neal McDonough, Ron Perlman ve Robert Picardo’nun rol aldığı bu zombi modu oldukça zengin bir senaryoya sahip ve Shadows of Evil olarak anılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yukarıdan izleyebileceğiniz video ile Call of Duty: Black Ops III’ün zombi modunun az çok neye benzediğini gördük. Bu video içerisinde mutlaka dikkatinizi çekmiştir, artık serimizde yeni bir mekanik olan şeker yemek var. Yediğimiz bu şekerler bizlere farklı iyi veya kötü güçler kazandırabiliyor. Öyle ki, bu şekerleri kullandığımızda hemen aşağıdaki görselde görebileceğiniz gibi oldukça ilginç bir yaratığa bile dönüşebiliyoruz.

1333472449604589670

Bu kadarla da bitmedi. Eğer Call of Duty: Black Ops III’ün season pass ögesini satın alırsanız The Giant isimli bir haritaya da sahip olabiliyorsunuz. Aslında The Giant haritasını hepimiz biliyoruz çünkü bu harita orijinal zombi haritalarından Der Rise’ın yeniden yapılmış hali. The Giant haritasında ise karakterlerimiz Steve Blum, Tom Kane, Nolan North Fred Tatasciore oluyor. Ayrıca bu haritaya sadece season pass ile değil, Hardened Edition veya Digital Deluxe Edition’ı satın alarak da ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.