Türkiye

Call of Duty: Black Ops III’ün iki kat silah deneyimi fırsatı geri döndü

Call of Duty: Black Ops III’ün iki kat silah deneyimi fırsatı geri döndü

Silahları geliştirmenin tam zamanı.

Her şarta uyum sağlayabilmek için silahlarınızı geliştirmeniz mi gerekiyor? Hem silahınızı özelleştirmek istiyor, hem de aynı silahla oynamaktan sıkılıyorsanız; bu fırsatı kaçırmayın. Call of Duty: Black Ops III’te bu hafta sonuna özel olarak, normalden iki kat daha fazla silah deneyimi kazanın.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty oyunlarında silah seviyesi sistemi bazen can sıkıcı olabiliyor. İstediğiniz geliştirmeleri açamıyor, özelleştirmelere erişemiyor ve tadına tam olarak bakamıyorsunuz. Oyuna ayıracak saatleriniz de yoksa, iyice sinirleriniz bozulabiliyor. Nasıl kazanacağım o kadar deneyim puanını diye düşünüyor olabilirsiniz. Şu an Call of Duty: Black Ops III oynamanın tam zamanı. Normalden iki kat daha fazla silah deneyimi kazanabilir, çok daha hızlı bir şekilde geliştirmelerinizi açabilirsiniz.

12 Ağustos 2016 tarihi, yani Cuma günü saat 19:00’da başlayacak olan etkinlik, 15 Ağustos 2016 tarihinde, saat 19:00’da sona erecek. Genellikle oyuncu deneyimi için bir etkinlik yapılsa da, Treyarch bu sefer rütbenizi yükseltmenize yardımcı olmayacak maalesef. Call of Duty: Infinite Warfare çıkmadan, eski oyunlarda biraz daha zaman geçirmenin kimseye bir zararı dokunmaz. Bakalım Call of Duty: Black Ops III daha ne kadar ayakta duracak. Sizler de fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın!

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın