Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.08.2020

Call of Duty Black Ops Cold War, bildiğiniz üzere son zamanlarda gündemi sarsan bir isimdi. Özellikle de Call of Duty Warzone oyuncularının garip karşılaşmalarından sonra, iyice merak uyandırmıştı. Görünüşe göre Activision ekibi Call of Duty Black Ops Cold War isimli bu yapımı yakında resmi olarak göstermeyi planlıyor. Konuyla ilgili detaylara geçmeden önce, oyunun adının Call of Duty Black Ops Cold War olarak onaylandığı ve işaretler verdiği video ile sizleri baş başa bırakalım.

Call of Duty Black Ops Cold War resmi olarak onaylandı

Call of Duty Black Ops Cold War, 26 Ağustos 2020 tarihinde daha detaylı bir şekilde gösterilecek. Şu ana kadar bilinen bilgiler arasında, Call of Duty Black Ops Cold War’un Call of Duty Modern Warfare ile aynı oyun motorunu kullanacağı bulunuyor. Orijinal Call of Duty Black Ops’a göre Vietnam Savaşı’nı daha iyi işleyecek, gerçek hikayelere daha bağlı olacak ve daha gerçekçi olacak. Hikaye, çok oyunculu ve zombi modları bulunacak. Bunun yanı sıra, Call of Duty Warzone da oyunun bir parçası olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.