Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 24.02.2021

Bazı sabırsız oyuncular, daha fazla beklemeye tahammül edemedi. Bu sabırsız kullanıcılar, Call of Duty Black Ops Cold War Outbreak modunu erken oynama yolu buldu. Çok sayıda zombi sürüsüne karşı mücadele vereceğimiz Outbreak modu, 25 Şubat 2021 tarihinde Türkiye saati ile 21:00’da aktif olacak. Ancak, Call of Duty Black Ops Cold War’un yeni sezon güncellemesini indirirseniz, Outbreak’ı daha erken oynayabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops Cold War Outbreak modu nasıl erken oynanıyor?

Call of Duty Black Ops Cold War Outbreak modunu erkenden oynamak istiyorsanız, yapmanız gereken birkaç ufak ayar var. Öncelikle, oyunun güncellemesini indirin. Daha sonra, internet bağlantınızı kesin veya çevrimdışı moda geçin. Ardından, Zombies moduna girin ve yeni bir maç odası yaratın. Yarattığınız odada Outbreak modunu seçebildiğinizi göreceksiniz. Çevrimdışı şekilde Outbreak modunu Alpine, Ruka veya Golova haritalarında oynayabilirsiniz. Bu yöntem sadece PlayStation 5’te denendi.

Çıkmasına gerçekten az bir süre kala bu yöntemi denemek, siz oyunculara kalmış. Dilerseniz, hiç uğraşmayıp, bir gün daha sabrederek daha rahat bir şekilde de oynayabilirsiniz. Dediğimiz gibi, tercih meselesi. Alt kısımda, Outbreak modunun oynanışını görebilirsiniz. Yarın gelecek olan moddan ne gibi bir beklentiniz olması gerektiğini, bu video sayesinde görebilirsiniz. Eğlenceli gibi duruyor. Bakalım, oynanış konusunda oyuncuları ne kadar tatmin edecek? Dahası da, acaba oyuncuları tatmin edebilecek mi veya sorun, sıkıntı ile karşılaşacak mıyız?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.