Call of Duty Black Ops Cold War nasıl hızlı seviye atlanır?

Call of Duty Black Ops Cold War nasıl hızlı seviye atlanır?

Eğer siz de hızlı bir şekilde rütbe atlamak istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, karşınızda biz!

Henüz Call of Duty Black Ops Cold War çoklu oyuncu maceranıza başlamadıysanız veya oyundaki gelişiminizin çok yavaş olduğunu düşünüyorsanız hızlı rütbe atlama yöntemleri ile ilgili bu rehberimizi okuyarak çabucak gelişebilirsiniz. Böylelikle yüksek seviyeli silahlara ve eşyalara çok daha kısa sürede ulaşıp zamandan tasarruf edeceksiniz. Dilerseniz, bir an önce, “Call of Duty Black Ops Cold War nasıl hızlı seviye atlanır?” sorunuza yanıt getirelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Black Ops Cold War nasıl hızlı seviye atlanır?

Bu sayfaya bakmak için lobideyken önce Challenges sekmesine geçip sonra da Multiplayer bölümünü seçmeniz gerek. Son olarak da alttaki panoya tıklarsanız nihayet Challenges Near Completion sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfada tamamlamaya yakın olduğunuz meydan okumaları görüyorsunuz. Öncelikle, bu meydan okumaları tamamlamaya odaklanarak gelişiminizi oldukça hızlandırabilirsiniz. Mesela, el bombasıyla 10 düşman öldürmeniz isteniyorsa, oyun tarzınızı buna göre değiştirip, bir an önce ödül XP’ye ulaşabilirsiniz.

Farklı oyun modlarında oynayın

Birçoğumuz Team Deathmatch’ten başka oyun modlarında pek fazla zaman geçirmeyiz. Bu bize oyuna alışma konusunda kolaylık sağlasa da XP kazanma konusunda bunun çok kârlı olduğunu söylemek güç. Bazı meydan okumalar, bazı oyun modlarına özel oluyor. Mesela, oyun sizden 10 düşman öldürmenizi istiyor ancak bunu, Free For All modunda yapmanız gerekiyor. Buna ek olarak Deathmatch gibi yalnızca adam vurduğunuz görevler yerine Domination ve Hardpoint gibi bölge ele geçirdiğiniz veya koruduğunuz görevler size daha fazla XP kazandıracaktır.

Zombileri kullanın

Önceki Call of Duty oyunlarındaki gelişiminiz her oyun modu için ayrıydı. Yani, Zombies modundaki gelişiminiz çok oyunculu moda yansımıyordu. Bu durum Call of Duty Black Ops Cold War’da değişti. Artık her moddaki gelişiminiz ortak. Bu yüzden çok oyunculu modda olduğu gibi Zombies modunda da birçok kolay meydan okuma var ve yine Challenges Near Completion sayfasından bunları takip ederek hızlıca rütbe atlayabilirsiniz.

Hep aynı silahlarla oynamayın

Call of Duty gibi oyunlarda alıştığınız bir silahı bırakmak oldukça zor olabiliyor ancak bunun bize yararından çok zararı da dokunabiliyor. Farklı silahlarla oynamak öncelikle şu silah türü ile bilmem kaç düşman öldür tarzı meydan okumaları her silah için tamamlayıp hızlıca rütbe atlamamıza yardımcı oluyor. Bununla birlikte bazen alışkın olduğunuz silah oynadığınız haritaya ve göreve pek uygun olmayabiliyor. Eğer favori silahınız bir keskin nişancı tüfeği ise haritanın küçük, çatışmanın hızlı olduğu haritalarda pek başarılı olma şansınız bulunmuyor. Bu yüzden her koşula uygun olarak farklı ekipmanlar hazırlamanızı tavsiye ederiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dark Ops meydan okumalarını tamamlayın

Bu meydan okumalar, diğerlerinin aksine gizli durumdalar ve oyun size bunları nasıl elde edeceğinizi söylemiyor. Yani birçoğunu şans eseri tamamlıyorsunuz. Yine de, biz yapması daha kolay olan bazılarını aşağıda sizin için sıraladık.

Multiplayer:

  • Size el bombası atan kişiyi bombayı geri atarak öldürün (1000 XP)
  • Su altındayken karada bulunan 25 düşman öldürün (5000 XP)
  • Fireteam’de dört kişilik bir takımı öldürün (5000 XP)
  • C4 yerleştirerek 5 kere düşman teknesini batırın 5000 XP)

Zombies:

  • 3. seviye Pack-A-Punch makinesine cephane modlarıyla birlikte iki silah getirin ve tüm perkleri aynı anda açın (1000 XP)
  • Easter Egg’i tamamlayın (5000 XP)
  • Crafting Table’dan aldığınız bir teçhizat ile 50 zombi öldürün (5000 XP)
  • Mystery Box’daki tüm silahları satın alın (5000 XP)

Bu ve bunun gibi başka Call of Duty Black Ops Cold War rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Call of Duty Black Ops Cold War hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.


Call of Duty Black Ops Cold War
Call of Duty Black Ops Cold War inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar  |  Rehber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.