Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.12.2020

Bildiğiniz üzere Call of Duty Black Ops Cold War, son zamanlarda gündeme sık gelen bir oyun. Özellikle çok oyunculu mod hamleleri ile karşımıza bol bol çıkıyor. Bütün bunlar bir yana, sizlere güzel bir haberimiz var. Call of Duty Black Ops Cold War çok oyunculu modlarının bazılarını bir süre boyunca tamamen ücretsiz olarak oynamak mümkün. An itibari ile Activision, oyuna sahip olmayan oyunculara da kapıları açtı. Peki, Call of Duty Black Ops Cold War sahip olmayan oyuncular nasıl bedava oynayacak? Bu soruyu da yanıtlayalım.

Call of Duty Black Ops Cold War bedava olarak bazı modlarının kapılarını açtı

Öncelikle, bu kampanyanın sadece 1 hafta süreceğinin altını çizelim. 17 Aralık 2020 tarihinde başlayan bu kampanya, 24 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek. Bu süre zarfında, Call of Duty Black Ops Cold War’da yer alan birtakım çok oyunculu modlar, tüm oyunculara kapılarını açıyor. Tabii, süreç bittiğinde oyunun kapılarının, oyuna sahip olmayanlara kapanacağının da altını çizelim.

Bu bedava oynama süreci, 2 farklı aşamaya ayrılmış durumda. İlk aşama 21 Aralık 2020’de bitiyor ve Team Deathmatch, Domination, the recently added 2v2 Gunfight, Nuketown Holiday 24/7 oyun listesi ve Raid the Mall oyun listesi ile birlikte 2 adet yeni Sezon 1 haritası sunuyor. İkinci aşama ise hem ilk aşamadaki modları kapsıyor hem de Prop Hunt, Combined Arms Harpoint ve Fireteam Dirty Bomb modlarını oyunculara sunuyor. Dahası da, bir süre boyunca 2 katı silah ve normal tecrübe bonusu da veriliyor.

PlayStation için Call of Duty Warzone yüklü olması gerekiyor. Yükledikten sonra, oyun içi mağazadan aktivasyon için gerekli olan tokeni bulmak gerekiyor. Bu da, cidden sağlam bir indirme yapmanız anlamına geliyor. Xbox üzerinde ise Call of Duty Black Ops Cold War Free Access’i bulmak gerekiyor. PC’de, Battle.net indirdikten sonra Try it for Free seçeneğini kullanmak gerekiyor.

Bütün bunlar bir yana, eğer olur da oyunda ne yapacağınız şaşırırsanız veya tavsiye isterseniz, sizler için tavsiyelerimiz mevcut. Buraya tıklayarak oyun hakkında sizlere fazlasıyla yardımı dokunacak olan bilgilerin yer aldığı rehberlerimize göz gezdirebilirsiniz. Dilerseniz, oyuna girmeden önce Call of Duty Black Ops Cold War inceleme yazımıza da göz gezdirebilirsiniz. Başlamadan önce mis gibi gider.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.