Call of Duty Black Ops Cold War Açık Beta başlangıç tarihi belli oldu

Call of Duty Black Ops Cold War Açık Beta başlangıç tarihi belli oldu

Call of Duty Black Ops Cold War PS4 sürümü erkenden Açık Beta sürümüne erişecek.

Bildiğiniz gibi, yolda olan yeni bir Call of Duty oyunu var ve daha önceki haberlerimize defalarca konuk olmuş bir yapım kendisi. Call of Duty Black Ops Cold War adı ile bizlere sunulacak olan yapım için PlayStation sunumu esnasında yeni bir video yayımlandı. Haberimize konuk olan bu videoda Türkiye’den de yerler görüyoruz. Hemen aşağıda, sizlere bahsini ettiğimiz Call of Duty Black Ops Cold War’un fragmanı yer alıyor, öncelikle buna göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Ardından da diğer detaylara geçelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Black Ops Cold War Türkiye’den de sahneler gösterecek

Frank Woods, Alex Mason ve Russell Adler’den oluşan bir Black Ops ekibi, yüksek değerli bir hedefi ortadan kaldırmak için Türkiye’deki bir havaalanına sızıyor. Bunun sebebi de, Perseus’un tekrar oyunda olduğu ve güç dengesini tehdit eden bir saldırı planladığı söylentileri. En azından, hikayenin bir parçası böyle olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu haberimizde bahsetmek istediğimiz bir başka şey de oyunun Açık Beta aşaması. Verilen bilgilere göre 8 Ekim 2020 tarihinde PS4 kullanıcıları erkenden Açık Beta aşamasına erişebilecek. Eğer PS4 sahibi değilseniz, sizin için bu Açık Beta aşaması 10 Ekim 2020 tarihinde başlayacak demektir. Ona göre kendinizi hazırlayabilirsiniz. Zaten, Call of Duty Black Ops Cold War’un Açık Beta aşamasının başlamasına henüz fazlasıyla zaman var. O yüzden çok da acele etmelik bir durum yok.


Call of Duty Black Ops Cold War
Call of Duty Black Ops Cold War inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar  |  PlayStation 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.