Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.07.2018

Çok yakın bir tarihte biz oyuncuların huzuruna çıkmaya hazırlanan yapımlardan birinin en çok sevilen modu olan Call of Duty Black Ops 4 Zombies, yepyeni bir fragmana kavuştu. Paylaşılan fragman, modun bizlere sunacağı hikayeyi gözler önüne seriyor. Eğer bir an önce fragmana geçmek isterseniz, kendisi sizleri haberimizin en sonunda bekliyor. Biz, fragmana geçmeden hemen önce, Activision ekibinin bu mod hakkında ne söylemiş olduğundan bahsedeceğiz.

Call of Duty Black Ops 4 Zombies için resmi fragman yayımlandı

Call of Duty Black Ops 4 Zombies modunun hikayesinden bahsedildi

Activision ekibi, “Scarlett Rhodes, egzantrik babasının gizemli kayboluşunu çözmek için yola koyuluyor. 3 sadık serserinin yardımı ile, ölmemişler dalgası ile savaşacak ve bütün insanlığı tehdit eden güce sahip değerli kalıntıyı gün yüzüne çıkaracak.” şeklinde bir açıklamada bulundu haberimizdeki videonun altında. Açıkçası, hikaye açısından gayet ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz. Fakat, hikayenin ilerleyişinin fazlasıyla tahmin edilebilir olması da, hikayenin eksi yanı. Bakalım, Call of Duty Black Ops 4 Zombies modu bizlere neler sunacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.