Call of Duty Black Ops 4 için Zombi modu onaylandı

Call of Duty Black Ops 4 için Zombi modu onaylandı

Call of Duty ile özdeşleşen Zombi Modu serinin yeni oyunu Black Ops 4'te de oynanabilecek.

12 Haziran’daki büyük E3 etkinliğine haftalar kalmışken, E3’ün Twitter hesabından yapılan bir paylaşım Call of Duty hayranları için önemli bir gelişmeyi duyurdu. E3, Twitter hesabından Call of Duty Black Ops 4’ün Zombi Modunun gösterileceği Facebook yayını duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Black Ops 4 oyununda oyuncuları neler bekliyor?

Call of Duty Black Ops 4’te senaryo modunun olmayacağının duyurulması ile serinin hayranları büyük bir hayal kırıklığına uğramıştı. Bu hayal kırıklığından sonra duyurulan Battle Royale modu ile Black Ops 4’ün de Battle Royale akımına katıldığını öğrendik. Şimdi duyurulan ve Call of Duty serisi ile özdeşleşmiş Zombi Modu hayranların hayal kırıklığını bir nebze gidermiş gibi gözüküyor.

Treyarch, Call of Duty Black Ops 4’un Battle.net üzerinden yayınlanacağını duyurmuştu. Bu değişimin Activision-Blizzard birleşmesi sayesinde olduğunu biliyoruz. Black Ops 4’ün ilk gösterimi 17 Mayıs’ta düzenlenecek olan etkinlikte yapılacak. Yeni Call of Duty oyunu 12 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oyuncuların kullanılımına ve etkili değerlendirmesine sunulacak.


Call of Duty Black Ops 4
Call of Duty Black Ops 4 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.