Avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 11.08.2018

Halihazırda özel beta testleri devam etmekte olan Call of Duty Black Ops 4, PC platformunda açık beta testiyle oyuncuların karşısında. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız ve oyunun beta testleri hakkında her türlü bilgiye yer verdiğimiz yazımızı okumadıysanız, sizi buraya davet ediyoruz. Beta testine dair gerekli bilgilere sahip olduğunuza göre, görevin sizi çağırdığını söyleyebiliriz.

Call of Duty Black Ops 4 PC açık beta testi şu andan itibaren açık.

Geliştiriciler, PC oyuncularına herkese açık bir beta testi sunulacağına dair sözü geçtiğimiz aylarda vermişlerdi. Treyarch, sözünün arkasında durarak bugünden itibaren Call of Duty Black Ops 4 PC açık beta testini başlattı. Diğer platformlardaki beta testleri özel, yani davetiye kodu isteyen beta testleri olsa da PC platformunda böyle bir durum yok. Oyunu ön sipariş etmiş olsanız da olmasanız da şu andan itibaren açık beta testine erişebilirsiniz.

Battle.net platformu üzerinden indirebileceğiniz Call of Duty Black Ops 4 PC açık beta testinin dosya boyutu yaklaşık 20GB. Toplamda altı farklı modu denemenize izin veren açık beta testi, altı farklı haritayı da deneyiminize sunuyor. Açık beta testi boyunca oynayabileceğiniz oyun modlarını Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Kill Confirmed, Search & Destroy ve Control modları olarak listeleyebiliriz. Haritalar arasında ise daha önce görmediğimiz Gridlock ve Hacienda isimlerinin bulunduğunun altını çizmemiz gerekiyor.

Oyunun açık beta testine katıldığınız takdirde, final sürümde kullanabileceğiniz kozmetik özelleştirmeler elde ediyorsunuz. Tabii ki bu özelleştirmeleri kullanabilmek için Call of Duty Black Ops 4'ü satın almanız gerekiyor. Oyunun PC açık beta testinin inceleme yazısının kısa süre içerisinde sizler ile olacağını ve her türlü yönden Call of Duty Black Ops 4'ü değerlendireceğimizi belirtmek istiyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.