Call of Duty: Black Ops IV tekrar kendisini gösterdi

Call of Duty: Black Ops IV tekrar kendisini gösterdi

Bu sene çıkacak oyunun Call of Duty: Black Ops IV olduğu artık kesin bizce.

Daha önce karşımıza çıkan söylentilere göre bu sene çıkışını gerçekleştirecek olan Call of Duty oyunu, Call of Duty: Black Ops IV olacaktı. Bu oyun, Call of Duty: Black Ops III oyununun direkt bir devam oyunu olmayacaktı. Modern zamanda geçen bir Prequel görecektik. Bugün ise CharlieIntel ekibinin yaptığı bir sızdırma ile birlikte Call of Duty Black Ops 4 neredeyse onaylanmış oldu. CharlieIntel ekibine gelen bir sızdırma bilgiye göre GameStop sisteminde oyunun satılacak olan tişörtleri göründü.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Black Ops 4

Sizlerin de yukarıdaki görselden görebileceğiniz gibi, GameStop ekibi tarafından kullanılan sistemde bahsi geçen oyunun tişörtleri görünmekte. Stokta olmayan bu kıyafet parçaları, mağazaya sonradan gelecek gibi görünüyor. GameStop ekibinden veya Activision şirketinden bu konu ile alakalı bir resmi açıklama gelmediği için, bu durumu da bir söylenti olarak almalıyız. Yine de görünen köy kılavuz istemez sanki.

Bu Call of Duty Black Ops 4 söylentileri doğru olabilir mi?

Call of Duty: Black Ops IV hakkında daha önce de, “Geçtiğimiz gün ortaya bir söylenti atılmıştı. Bu söylentiye göre 2018 senesinde çıkacak olan yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Black Ops IV olacaktı. Biz, sizlere bu söylentiyi aktarmadık çünkü söylentiyi aktaran kaynak, ciddi anlamda güvenilmez bir isim idi. Buna rağmen, bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterebiliyor. Çünkü orijinal kaynak tarafından sızdırılan Call of Duty Black Ops 4 söylentileri, ciddi anlamda güvenilir kaynaklara sahip olan, prestijli Eurogamer tarafından doğrulandı.

Orijinal söylentiye göre Call of Duty: Black Ops IV, bu sene PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için gelecekti. Oyunun bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri doğal olarak Treyarch tarafından geliştirilirken, Nintendo Switch sürümü ise Call of Duty serisine yabancı olmayan, başka bir geliştirici tarafından yapılıyor. Bu geliştiricinin kim olduğunu bilmiyoruz ama muhtemelen Call of Duty Online yapıtının geliştiricisi olan Raven Software ekibi olabilir.” demiştik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.