Türkiye

Call of Duty: Black Ops IV göründü

Call of Duty: Black Ops IV göründü

Activision ve Treyarch, 2018 için Call of Duty: Black Ops IV geliştiriyor.

Cowen & Company isimli bir analiz şirketi, video oyunu sektöründen birçok şirketin tahmini stok değerlerini düzenli olarak açıklıyor. Geçtiğimiz gün ise sırada Activision Blizzard vardı. Cowen & Company oldukça ilginç bir açıklama yaparak, Activision Blizzard hisselerinin tahmini değerini düşürdü. İşin ilginç kısmı ise şu, Cowen & Company tam 9 yıldır böyle bir şey uygulamamıştı Activision Blizzard cephesine karşı. İşte bu hisselerin değersizleşmesinden ötürü de Activision Blizzard ekibinin muhtemel hareketlerini değerlendirdi analiz şirketi. Bu değerlendirmeler arasında Call of Duty: Black Ops IV, yeni bir Warcraft oyunu ve çok daha fazlası vardı. Dilerseniz bu konuya daha detaylı bir şekilde göz atalım. Bakalım ne demiş Cowen & Company, Call of Duty: Black Ops 4 hakkında?

Call of Duty: Black Ops 4

Analiz şirketinden gelen açıklamalara göre Overwatch League, Activision Blizzard için bekleneni veremeyecek ve bu yüzden de şirket bilindik serilerine devam etmek istiyor. Bu serilerden bir tanesi de zaten haberimizde bahsettiğimiz Call of Duty: Black Ops IV olacak. Analist şirketinin söylediğine göre 2018 senesinde karşımıza Call of Duty: Black Ops 4 çıkacak ve bu oyun şirketin hisselerinin değerini arttıracak. Ayrıca Blizzard Entertainment cephesinden de bir Warcraft mobil oyunu bekliyor analiz şirketi.

Analiz şirketinin yapmış olduğu bu yorumlar büyük bir olasılık ile gerçek olabilir. Hatırlayacak olursanız 2018 senesinde bizlere yeni Call of Duty oyununu sunacak olan geliştirici ekip, bir modern askeri teknoloji araştırmaları yapıyordu. Eğer Call of Duty: Black Ops evreninde zaman sürekli olarak ileri gitmeyecekse, Call of Duty: Black Ops IV güzel bir “Prequel” olabilir. Aynı şekilde Blizzard Entertainment cephesinde de 3 aktif proje bulunuyor. Bu projelerden bir tanesi FPS oyunu, bir diğeri MMORTS türünde Warcraft oyunu, sonuncusu ise bir Overwatch oyunu. Tüm bunları şirketin iş olanaklarına bakarak söyleyebiliyoruz. Yani, 2018 içerisinde bir mobil Warcraft oyunu çıkması da oldukça doğal.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın