Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.06.2018

Günümüzün oyuncular tarafından en çok hoş karşılanmayan fakat çaresiz bir şekilde kabul gören özelliklerinden biri de, hiç şüphesiz ki ek paketler. Borderlands 2 gibi bazı oyunlara sürüsüyle ek paket çıkartılır ve sadece avuç içi kadar içerikler sunulurken, The Legend of Zelda Breath of the Wild gibi bazı yapımlara sadece birkaç tane fakat onlarca saat değerinde içerik sunuluyor ek paketler aracılığıyla. Durum böyle olunca da, oyuncular ister istemez ek paketlere sahip olmak istiyor. İster az bir içerik olsun, ister sürüsüyle, illa o ek paket alınması gerekiyor gibi hissediyor oyuncular. Call of Duty Black Ops 4 da, bizlere ek paketler sunacak elbette. Fakat, hiç de aklınıza gelmeyecek bir şekilde.

Call of Duty Black Ops 4, ek paketleri eskisi gibi sunmayacak

Call of Duty Black Ops 4 oyununda ek paket almak için, sezon geçişi olan Black Ops Pass almak zorundasınız

Call of Duty Black Ops 4, bizlere ek paketleri alışageldiğimizden daha farklı şekilde sunacak. Eğer bu oyunda ek paketler satın almak istiyorsanız, ek paketlere sahip olmak için sunulan tek yol olan sezon geçişi ile aynı mantığa sahip Black Ops Pass satın almanız gerekmekte. Birtakım oyuncular için pek de bir problem olmayabilir bu durum. Fakat, birçok oyuncu için de, gelecek ek paketlerle nelerin eklenileceği bilinmediği için, satın alma konusunda tereddüt sebebi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.