Call of Duty: Black Ops IIII yarın duyurulabilir

Call of Duty: Black Ops IIII yarın duyurulabilir

Biraz erken değil mi sevgili Treyarch ve Activision?

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Black Ops III oyununa yeni bir kış ek paketi gelmişti. Bu ek paket içerisinde yeni harita, silah ve diğer ıvır zıvırlar filan bulunuyordu. İşte tüm bu bilgiler, bir YouTube içerik üreticisine tam 1 hafta öncesinde sızdırılmıştı. Bugün ise aynı YouTube içerik üreticisine, aynı kişi başka bir bilgi sızdırdı. Kişi sadece, “Bugün Call of Duty Black Ops 4 için oldukça önemli bir gün.” dedi. Peki, bu ne demek olabilir? Call of Duty: Black Ops IIII duyurusunu mu göreceğiz yoksa?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty Black Ops 4 yarın duyurulabilir

Nintendo Switch için Call of Duty Black Ops 4 olabilir mi?

Normalde Activision, Call of Duty serisinden oyunları Mayıs aylarında gösteriyor, Haziran içerisindeki E3 etkinliğinde de tam gösterimi gerçekleştiriyor. Bu yüzden, Mart 2018 içerisinde Call of Duty: Black Ops IIII duyurusu alacak olmamız çok çılgın gibi görünüyor olabilir ama iş biraz daha farklı bir boyutta şu an. Daha önceden sızdırılan ve ardından Eurogamer tarafından doğrulanan bilgilere göre Call of Duty Black Ops 4, Nintendo Switch için de gelecekti. Bilin bakalım, yarın da hangi etkinlik var? Tabii ki Nintendo Direct etkinliği var. Yaklaşık yarım saat sürecek bu etkinlikte Nintendo, konsolları için yeni oyunlar gösterecek. Bu oyunlar arasında da Call of Duty: Black Ops IIII olabilir.

Şimdi yazımızda bir bugün, bir yarın dedik, çünkü saat farkından ötürü. Nintendo Direct, 9 Mart 2018 tarihinde, gece 01:00’da gerçekleşecek ve dediğimiz gibi yarım saat sürecek. Öncelikle bunu bir açıklığa kavuşturalım. Ardından da, Call of Duty haberleri ile bir numara olan sitelerden charlieINTEL.com, Twitter üzerinden, “#TheFutureIsBlack” dedi. Açıkçası iki farklı güvenilir görünen kaynağın, yaklaşık zamanlarda bu tip paylaşımlar yapması, Nintendo Direct etkinliği sırasında Call of Duty: Black Ops IIII ile alakalı bir şeylerin olacağını gösteriyor olabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.