Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.04.2019

Acitivision tarafından bizlere sunulmuş olan Call of Duty Black Ops 4 isimli yapımı muhtemelen bilmeyen yoktur. Eğer henüz oyun hakkında pek bir bilgiye sahip değilseniz, Call of Duty Black Ops 4 inceleme yazımız oyunu öğrenmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Bu haberimizde sizlere Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modu ile ilgili olan müjdemizden bahsedeceğiz. Eğer Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modunu hep denemek istemiş fakat fırsat bulamamışsanız, işte size müthiş bir fırsat!

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modu 1 ay kadar ücretsiz oynanabilir!

Activision tarafından verilen Blackout hakkındaki bilgilere göre, modu 1 ay kadar bir süre boyunca tamamen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 2 Nisan 2019 ile 30 Nisan 2019 tarihleri arasında, Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modunun tadını çıkarabilirsiniz. Activision ekibi, bir de Alcatraz haritası için fragman yayımladı. Bu fragmanı ise, hemen yukarıda sizin beğenilerinize sunduk. Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modu, 2 Nisan 2019 tarihinin geç saatlerinde aktif olacak. Battle.net hesaplarınız ile oynayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.