Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.01.2019

Call of Duty Black Ops 4, bir süre önce çıkışını gerçekleştirmiş olan bir yapım. Sizler için oyunu daha önceden incelemiştik zaten. Eğer henüz Call of Duty Black Ops 4 inceleme yazımıza göz gezdirmediyseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yazımız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Bu haberimizin konusu ise, Call of Duty Black Ops 4. Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modu, bir süre boyunca oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modu 24 Ocak 2019’a kadar ücretsiz

Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modu, bir süre boyunca ücretsiz olarak oyuncuların huzuruna çıkmış bulunmakta. Eğer Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modunu henüz denemediyseniz, müthiş bir fırsat ile karşı karşıyasınız demektir. Zira, 24 Ocak 2019 tarihine kadar Call of Duty Black Ops 4 Battle Royale modu tamamen ücretsiz olarak oynanabilir durumda olacak. Bunun için, Battle.net hesaplarınızı ve uygulamasını kullanabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.