Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles derecelendirildi

Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles derecelendirildi

Artık bu ek paketin çıkacağı kesin gibi bir şey.

Birleşik Devletler sınırları içerisindeki ESRB Rating Board, Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles ürününü geçen gece derecelendirdi. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için derecelendirilen bu ürün, M derecesini alırken; birçok oyuncu da heyecanlandı. Oyuncuların heyecanlanmasının sebebi, tabii ki bu Zombies Chronicles ek paketinin artık kesin bir şekilde gelecek olması. Hatırlayacağınız üzere Call of Duty Black Ops 3 Zombies Chronicles içerisinde 8 klasik zombi haritası bulunacaktı, yeniden yapılmış bir şekilde. Ayrıca Call of Duty: Black Ops III geliştiricilerinin belirttiği 5. ek paket desteği de aynı zamanda bu olacaktı.

Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles derecelendirildi Call of Duty Black Ops 3 Zombies Chronicles derecelendirildi

Sizlerin de yukarıdaki görselden görebileceğiniz bu derecelendirme, şu sıralarda silinmiş durumda. Bu da büyük bir ihtimalle, derecelendirmenin biraz erkenden yayımlanmış olabileceğini gösteriyor bizlere. Peki, bu 5. ek paket ne zaman duyurulabilir? Bize soracak olursanız, bu ek paketi Mayıs 2017 sonlarına doğru görebiliriz. Eğer içerinde bulunduğumuz bu Mayıs ayı içerisinde bu duyuru alamazsak, tek umudumuz E3 2017 olacak. Çünkü E3 2017 sonrasında tüm dikkatler serinin yeni oyununa çekilecektir. Bu durumda, eski bir oyun için yapılan duyuru, ne kadar etkili olur bilemiyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın