Call of Duty: Black Ops III için yeni zombi ek paketi geliyor

Call of Duty: Black Ops III için yeni zombi ek paketi geliyor

Bu ek paket ile 8 klasik zombi haritası oyuna eklenecek. Ek paketin adı ise Zombies Chronicles olacak.

Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops III, Call of Duty: Infinite Warfare yapıtından 1 sene daha erken çıkmıştı. Buna rağmen iki oyunun da aktif oyuncu sayısı, özellikle konsollarda, birbirine çok yakındı. Bu yüzden Treyarch ekibine bir rica geldi Activision cephesinden. Activision, Call of Duty: Black Ops III oyununun 1 sene daha desteklenmesini rica etmişti geliştirici ekipten. Geliştirici ekip de kabul etmişti. Bu destek şimdiye kadar, sadece yeni 4 silah ve karakter özelleştirme eşyaları ile karşımıza çıkmıştı. Fakat oyuncular, 5. bir ek paket bekliyordu. Bugün ise o ek paket ilk defa göründü.

Call of Duty: Black Ops III için yeni zombi ek paketi geliyor

Sizlerin de hemen yukarıdan görebileceği gibi, İspanyol bir perakendeci, satış platformuna gelecek olan yeni bir listelemeyi paylaştı. Bu listelemeye göre Call of Duty: Black Ops III için yeni zombi ek paketi geliyor ve bu paketin adı da Zombies Chronicles olacak. Çıkış tarihi olarak 31 Aralık 2017 verilmiş durumda, yani yer tutucu bir tarih. Platform olarak sadece PlayStation 4 ve Xbox One görünüyor. Peki, ek paketin içeriği nedir? Paylaşılan görselde yazdığına göre, bu ek paket ile 8 klasik zombi haritası oyuna eklenecek.

Yukarıdaki görselde tam olarak, “Bu, içerisinde hem Call of Duty: Black Ops III klasiklerini, hem de Zombies Chronicles klasiklerini bulunduran bir paket. Treyarch tarafından geliştirilmiş 8 adet zombi haritası, Remastered olarak bu pakette ve haritalarda Gobblegum özelliği de var.” yazıyor. Eğer bu ek paket gerçekte, eminiz ki oyuncular oldukça sevinecektir çünkü bu oyun sevilerek oynanıyor hala.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın