Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 16.12.2016

Infinite Warfare ile umduğunu bulamayan Actisivion, rotayı yeniden Black Ops 3'e çeviriyor.

Eski oyunları bıkmadan takip eden yapısı ve sıkıcı hale gelen gelecek ve uzay teması nedeniyle bu yılın en sert eleştirilerine maruz kalan Call of Duty: Infinite Warfare için Activision'da ümidini kaybetmiş görünüyor. Firma, geçen sene çıkan Black Ops 3 için yeni içerikler üretmeye devam edebilir.

Hem Black Ops serisinin hem de içinde bulunduğu zombi evreninin hikayesini bitiren Black Ops 3, son oyunu ile olumsuz eleştiri toplasa da Black Ops üçlemesine yakışan bir oyundu. Oyuncuların Infinite Warfare'dan çok Black Ops 3 oynaması da bunun bir kanıtı. İçinde bulunduğu hikayeleri sonlandıran Black Ops 3 için yeni bir sayfa açacak yeni güncellemeler gelebilir. Activision'un gerçekleştirdiği kısa canlı yayında, Treyarch'tan Jason Blundell ve Dan Bunting bu durumun sinyallerini verdi ve Black Ops 3 için 2017 yılında da içerikler ve ek paketler üretmeye devam edebileceklerini söyledi. Maalesef bunların hikaye odaklı yeni ek paketler mi yoksa daha basit ekstra içerikler mi olacağı henüz belirtilmedi. Zombi hikayesine devam edilmesi ise ön görülmüyor.

Call of Duty: Black Ops 3, 06 Kasım 2015'te PC, PS4, Xbox One, PS3 ve Xbox 360 için yayımlandı. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.