Call of Duty: Ghosts’un yeni detayları açıklandı (Güncellendi)

Call of Duty: Ghosts’un yeni detayları açıklandı (Güncellendi)

Yeni jenerasyona da gelecek olan Call of Duty: Ghosts'un yeni detayları geldi.

Microsoft‘un yeni oyun konsolu Xbox One‘a özel/exclusive içeriklerle çıkacak olan Call of Duty: Ghosts‘un yeni detayları açıklandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

20130429_call_of_duty_ghosts
Activision ve İnfinity Wards tarafından ortak olarak geliştirilen Call of Duty: Ghosts, firmanın dediğine göre serinin bu zamana kadar yapılmış en iyi oyunu olacak.

Ayrıca yeni oyun motoru ile hareketler hiç olmadığı kadar gerçekçi ve akıcı hale geliyor. Venezuela‘da geçeceği belirtilen yeni yapımda, seal takımından, özel hareket birliğinin eğitimli bir köpeği bizimle olacak. Bu sayede operasyonlarda en iyi yardımcımız konumunda yanımızda gezecek bu köpek, bize bir çok konuda destek sağlayacak.

Karakter özelleştirmesi ile örneğin giydiğimiz kıyafetimiz gibi pek çok seçim bize bırakılacak. Battlefield 3‘te olduğu gibi yıkılabilir çevre gelecek. Böylece tankerlere ateş edildiğinde patlamalar, duvarlara ateş edildiğinde yıkılmalar göreceğiz.

Son olarak duygusal bir boyut kazanacak olan oyunun senaryosuyla birlikte, yeni ekip arkadaşları, özel eşyalar (kask, gözlük vs…) oyuncuları bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Güncelleme 21.05.2013/21:40

60 FPS ile oynanabilecek olan yeni oyun, yeni Kinect sayesinde sesle ve hareketlerle kontrole izin verecek. Smart Glass ile telefon ve tablet üzerinden haritayı görebileceğimiz Call of Duty: Ghosts’un konusu, Amerika yozlaşmış düzeniyle ve dağılmış ordusuyla ayakta kalmaya çalışırken Ghost isimli geriye kalan tek bir özel harekat timi dünyayı tehdit eden büyük güçle karşı karşıya kalarak, bu kaosu bitirmeye çalışacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.