Call of Duty filmi geliyor!

Call of Duty filmi geliyor!

Oyunları yetmiyordu, filmi çıktı.

Activision Blizzard son haftalarda oldukça hareketli fakat bu hareketliliğin sebebi Call of Duty: Black Ops III’ün çıkışından ötürü değil. Activision Blizzard yeni bir stüdyo açtığı için oldukça hareketli. Fakat açılan bu stüdyonun bir farkı var. Bu stüdyoda oyun geliştirilmeyecek, film geliştirilecek. Peki, Activision Blizzard ilk önce neyin filmini çeker dersiniz? Tabii ki Call of Duty!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

call-of-duty-modern-warfare_1680x1050

Activision Blizzard Studios ismine sahip olan bu yeni stüdyo Nick van Dyk yönetmeliği altında olacak. Pixar, Marvel ve Lucasfilm firmalarında büyük pozisyonlarda görmüş olduğumuz Nick van Dyk, yaptığı açıklamalarda stüdyo için oldukça heyecanlı olduğunu belirtti. Activision Blizzard Studios cephesinin tek görevi Activision Blizzard oyunlarını TV serilerine, animasyonlara veya filmlere çevirmek olacakken, stüdyonun ilk projesi Skylanders’ın animasyon serisi olacak. Fakat Skylanders projesi tamamlandıktan sonra Call of Duty’nin film projesi düşünülüyor.

Call of Duty’nin film projesi için Sony gibi büyük firmalar Activision Blizzard’ın kapısını birçok kez çalmıştı fakat Activision Blizzard cephesi bir türlü olumlu yanıt vermemişti film fikirlerine. Demek ki firma bu fikirleri kendilerine saklıyormuş. Bakalım Activision Blizzard nasıl projeler ile karşımıza çıkacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın